Neler Yeni

Korona mı Oldum???

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Genelde halsizlik ve ateş çıkması oluyor, hemden corona dememek lazım.

Laxerian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,286
İsim
Çağan Şen
tat ve koku kaybı varmı
kanka 10 gündür dışarıdan çağırıyorum tat kaybı yok koku var oda gripden diye düşünüyoru ama bilmiyorum zamanında domuz gribide olmuştum normalde gribden başka hasta olamyan adamım :d

Vartex

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,766
İsim
Mehmet
kanka 10 gündür dışarıdan çağırıyorum tat kaybı yok koku var oda gripden diye düşünüyoru ama bilmiyorum zamanında domuz gribide olmuştum normalde gribden başka hasta olamyan adamım :d
bence doktora git

Laxerian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,286
İsim
Çağan Şen
Geçmiş olsun.
Doktora git.
Geçmiş olsun.
Geçmiş olsun.
Herkes paranoyak knk korona olsa duramazsın normal griptir o (geçmiş olsun)
Biz bilemeyiz ama korona belirtisinde baş agrisi ve öksürük var yarın zaten doktora gitcekmissin sana orda bakarlar belki test yaptira bilirler bu arada geçmiş olsun
Saolun

GryAsl

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,420
İsim
Güray
Yüzde 40 olmadığını kanıtlayın tamam diyeyim. Açıkçası sağlık bakanının ve de bakanlığının dediği hiçbir şeye inanmıyorum. He siz inanıyorsanız ne mutlu size tabi.

arkansas

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Uzaktan test mi yapalım? Git hastaneye test yaptır.

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Beyler selam 2 gün önce boğazım ağrımaya başladı sonra ilaç aldım ağrısı gitti ama çok öksürüyodum sonraki gün burnum akmaya ve kafam ağrımaya başladı ve bugünde başım 2 kere ağrıdı çok ağır 2 kere ağrı eksici aldım ve bu akşam gözlerimde rahatsızlanmaya başladı gg mi oldum nefes alma güçlüğüm yok yarın zaten doktora gideceğim
knk ateşin varmı ateşin yoksa griptir o benimde 2 gündür eklemlerim ağrıyor başım ağrıyor grip olmuşum ilaç verdi belki sende grip olmuşsundur

Kesteko

80+ Gold
En İyi Cevap
36
Virüs belirtileri. Atlatmadan önce göz olayı ve diğer belirtiler genel olarak bende de olmuştu, gözün sol üst tarafında ağrı olabilir.

Endişelenmeye gerek yok, virüs olmayadabilirsin. Olsan bile zaten genç bir adamsın. Doktora görün derim. Geçmiş olsun.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Beyler selam 2 gün önce boğazım ağrımaya başladı sonra ilaç aldım ağrısı gitti ama çok öksürüyodum sonraki gün burnum akmaya ve kafam ağrımaya başladı ve bugünde başım 2 kere ağrıdı çok ağır 2 kere ağrı eksici aldım ve bu akşam gözlerimde rahatsızlanmaya başladı gg mi oldum nefes alma güçlüğüm yok yarın zaten doktora gideceğim
geçmiş olsun
en kısa zamanda gidip test yaptır sonucunu öğren ona göre hareket et

Top Bottom