Neler Yeni

Konuda belirtilen 2. el PS3 konsolların hangisi alınmalı?

Sydron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Sydron Sydronoğlu
Arkadaşlar merhaba, 2-3 gündür 2. el PS3 arıyorum.

Letgo'dan almayı düşünmüyorum çünkü insanlara güvenemiyorum ve deneme fırsatı pandemi sürecinde kolay kolay bulamam.
N11, HepsiBurada vb. tarzı sitelerden almayı düşünüyorum, ürün yorumları olumlu olsa da güvenemiyorum ve teşhir ürünlerini verebilirler.
İlimdeki kafelere ve bilgisayarcılara da güvenemiyorum, bulunduğum il küçük zaten.

Param var ama ilk başta konsol olarak PS3'ü alacağım, PS4 veya Xbox 360 vb. değil.

Sahibinden'in GET sistemine güvenerek bir alışveriş yapacağım, ince eleyip sık dokuyarak iki linke kadar düşürdüm.
İstediğim şey iki oyun kolu ve oynayabildiğim kadar oyun.

Siz olsaydınız hangi linki seçerdiniz?

1) 1000 liraya PS3 320 GB Slim, 2 kol: PS3 320 GB KIRIK 49 GÜNCEL FUL OYUN 2 KOL KUTULU - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 867994142
2) 1199 liraya PS3 500 GB Super Slim, 2 kol: 74 OYUN SUPER SLIM 500GB /2 SONY KOL+FİFA 2019+GTA5 - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 716736443

Satıcıların profilleri de güvenilir, bu 2 linkten birini tercih etmeyi düşünüyorum, yardımlarınızı bekliyorum.

Semix59

80+ Silver
Arkadaşlar merhaba, 2-3 gündür 2. el PS3 arıyorum.

Letgo'dan almayı düşünmüyorum çünkü insanlara güvenemiyorum ve deneme fırsatı pandemi sürecinde kolay kolay bulamam.
N11, HepsiBurada vb. tarzı sitelerden almayı düşünüyorum, ürün yorumları olumlu olsa da güvenemiyorum ve teşhir ürünlerini verebilirler.
İlimdeki kafelere ve bilgisayarcılara da güvenemiyorum, bulunduğum il küçük zaten.

Param var ama ilk başta konsol olarak PS3'ü alacağım, PS4 veya Xbox 360 vb. değil.

Sahibinden'in GET sistemine güvenerek bir alışveriş yapacağım, ince eleyip sık dokuyarak iki linke kadar düşürdüm.
İstediğim şey iki oyun kolu ve oynayabildiğim kadar oyun.

Siz olsaydınız hangi linki seçerdiniz?

1) 1000 liraya PS3 320 GB Slim, 2 kol: PS3 320 GB KIRIK 49 GÜNCEL FUL OYUN 2 KOL KUTULU - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 867994142
2) 1199 liraya PS3 500 GB Super Slim, 2 kol: 74 OYUN SUPER SLIM 500GB /2 SONY KOL+FİFA 2019+GTA5 - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 716736443

Satıcıların profilleri de güvenilir, bu 2 linkten birini tercih etmeyi düşünüyorum, yardımlarınızı bekliyorum.
2. link daha mantıklı.

Semix59

80+ Silver
Cevabınız için çok ama çok teşekkür ederim peki neden 2. link ve neden 1. link değil? Onu da belirtirseniz içim daha rahat olacak.
Çümkü 500gb ayrıca daha temiz geldi dikkatlı kullanılmış belli.

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem
ikinci linkteki ürün spotçu tarafından konulmuş daha fazla gb olmasına rağmen spotçuya pek güvenmem açıkçası biraz kazık geliyor bana
ilk link evet daha az gb ama en azından sahibinden kutulu vs zaten ps3 oyunları düşük yer kapladığından 320 de yeterli olabilir ki depolama en son bakılacak şey
ikisininde artıları eksileri var ama ben açıkçası ilk linktekini tercih ederdim üstelik kutlu olduğu için kargolaması daha iyi ve güzel olacağını düşünüyorum (elden teslim yapmayacaksan)
Mesaj otomatik birleştirildi:

ikinci linkteki ürün spotçu tarafından konulmuş daha fazla gb olmasına rağmen spotçuya pek güvenmem açıkçası biraz kazık geliyor bana
ilk link evet daha az gb ama en azından sahibinden kutulu vs zaten ps3 oyunları düşük yer kapladığından 320 de yeterli olabilir ki depolama en son bakılacak şey
ikisininde artıları eksileri var ama ben açıkçası ilk linktekini tercih ederdim üstelik kutlu olduğu için kargolaması daha iyi ve güzel olacağını düşünüyorum (elden teslim yapmayacaksan)
üstelik 200 TL daha ucuz ilk link

Sydron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Sydron Sydronoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çümkü 500gb ayrıca daha temiz geldi dikkatlı kullanılmış belli.

CD yerinde sıkıntı olan SuperSlim kasa alsam CD kullanmayacağım için ve daha çok bellek olduğu için ve çok oyunla geldiği için avantajlı ama bilemedim bir türlü.

Mesaj otomatik birleştirildi:

üstelik 200 TL daha ucuz ilk link

Hocam açıkçası 2. ilandaki çok temiz olduğunu iddia etmiş, iki satıcı da güvenilir, ilkinin profili daha sağlam tabii. İkisine de kollarının durumunu sordum. Gelecek cevapları bekliyorum, 200 lira fark var evet.

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
2. Link daha iyi fiyat bakımından. Kozmetiği de iyi. 500GB olması da ayrı bir avantaj. Ben olsam 2. linktekini alırdım.

Sydron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Sydron Sydronoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2. Link daha iyi fiyat bakımından. Kozmetiği de iyi. 500GB olması da ayrı bir avantaj. Ben olsam 2. linktekini alırdım.

Hocam fiyat dengesini değiştirecek 2 değişken var, ilki Slim kasa ikincisi SuperSlimkasa. CD yeriyle işim olmadığı için SuperSlim alınabilir. Depolama önemli, 320 yeter ama olmuşken 500 olsun hem oyun daha fazla yüklü gelecek 2. link daha iyi, profilleri zaten güvenilir.

İki satıcıya da kolların durumunu sordum, cevap bekliyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,778
Üyeler
140,243
Son üye
Rayf
Top Bottom