Neler Yeni

Konsola %110 vergi ödemek

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
amrikayla srunları çözerek ve aynı zamanda rusya yanişöyle savaşlardan çekilip asgeri güçlere okadar para vermessek düzelebilir heryerde operasyon başlatıyoruz onu yapacağımıza sadece kendi topraklarımızı korusak ve savaşa girmesek ve jetlerimizi tanklarımızı satıp amerikaya kafa tutmasak olur gibi bu iş

Önce kendi ülkemizin sorunları halledilmeli, Adaletten, eğitime kadar bir sürü sorun var ve bu sorunların alt dalı gibi beraberinde gelen başka sorunlarda var, ardından uluslar arası ilişkilerimizi düzeltip yepyeni bir kafa yapısına sahip olmalıyız, gurur yapmayıahkam kesmeyi bırakmalıyız, her ülkenin yaptığı gibi kendi ülkemizin çıkarları için bazı durumlarda sakin olmalıyız, bakalım hayırlısı, şuan sadece Babacandan ümitliyim ama onun hakkında da 1-2 şüphem var fakat seçenekleri göz önüne alınca en mantıklısı o.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve en sinir olduğum şeylerden biri, bu tüm ülke yönetiminde belediyesinden üst kademesine kadar olan her partiden olan kişiler için, Metro, yol, yapı gibi zaten devletin, belediyenin halkı için hizmet amaçlı yapması gereken şeyleri başarı olarak göstermemeliler, yani bu bir başarı değil.

ÆMRE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
476
İsim
NoOb_GaMeR
Önce kendi ülkemizin sorunları halledilmeli, Adaletten, eğitime kadar bir sürü sorun var ve bu sorunların alt dalı gibi beraberinde gelen başka sorunlarda var, ardından uluslar arası ilişkilerimizi düzeltip yepyeni bir kafa yapısına sahip olmalıyız, gurur yapmayıahkam kesmeyi bırakmalıyız, her ülkenin yaptığı gibi kendi ülkemizin çıkarları için bazı durumlarda sakin olmalıyız, bakalım hayırlısı, şuan sadece Babacandan ümitliyim ama onun hakkında da 1-2 şüphem var fakat seçenekleri göz önüne alınca en mantıklısı o.
yani dünya devine kafa tutmak nedir bir ambargo yaparsa ne olucağıın göz önüne getir dediğin gibi eğitim tarafında da şu var eğitim paralo olmaması lazım ve ülkemizde hiçkimse hiçbirşeye objektif bakamıyor mesela imam oğlunun esentepeyi nasıl yaptığını ve diğer tarafta 3. havalimanı yani biraz objektif olmalıyız

T.P.G.

80+ Titanium
ben Türkiyede ülkeyi yönetecek bir siyasi beyin olduğunu düşünmüyorum şahsen.

CHP artık Mustafa Kemal Atatürk'ün bıraktığı CHP değil farklı bir rolde. Kemal K. bildiğiniz kukla. Fetönün kuklası bunu anlamak çok basit. CHP ye oy verenlerin aklından şüphe ederim adam sürekli kendiyle çelişiyor.

Muhalefet genel olarak iktidar ne yaparsa yapsın eleştiriyor.

Bir CHP li vekil şu sözleri kullandı;
Muhalefetin görevi iktidarı düşürüp ona hesap sormaktır.
(Faik Öztrak'tı galiba tam emin değilim)
İşte bu beyinde olan bir CHP, bir halt becerdiğini sanan ikditar, PKK nın temsilcisi muhalefet üyeleri varken bu ülke gelişemez

yani dünya devine kafa tutmak nedir bir ambargo yaparsa ne olucağıın göz önüne getir dediğin gibi eğitim tarafında da şu var eğitim paralo olmaması lazım ve ülkemizde hiçkimse hiçbirşeye objektif bakamıyor mesela imam oğlunun esentepeyi nasıl yaptığını ve diğer tarafta 3. havalimanı yani biraz objektif olmalıyız
Türkiye kolay kolay ambargo konacak bir ülke değil. Zaten genel olarak ambargo işi kolay değil. Hadi Apple almayı bırak bakalım neler olacak?

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33

CHP artık Mustafa Kemal Atatürk'ün bıraktığı CHP değil farklı bir rolde. Kemal K. bildiğiniz kukla. Fetönün kuklası bunu anlamak çok basit. CHP ye oy verenlerin aklından şüphe ederim adam sürekli kendiyle çelişiyor.

İşte bu beyinde olan bir CHP, bir halt becerdiğini sanan ikditar, PKK nın temsilcisi muhalefet üyeleri varken bu ülke gelişemez

Türkiye kolay kolay ambargo konacak bir ülke değil. Zaten genel olarak ambargo işi kolay değil. Hadi Apple almayı bırak bakalım neler olacak?
aynen öyle iktidarı değiştirmek için muhalefetin değişmesi lazım

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Sorun çok be dostum, temelde ise birlik beraberlik ve hoş görü yatıyor çözüm olarak, Dinimizi "Doğru" şekilde anlasak her şey hallolabilir aslında islam dininde bu tarz konularada değinilmiş, geçmiş liderlere bakıp onların yaptıkları iyi hareketlerden örnek alıp hatalarından ders çıkarılmalı.

Şuanda ayrımcılık hatsafa da artık millet memleketine göre ayrımcılık yapar olmuş, ben Trabzonluyum diye ara ara kem gözlere maruz kalabiliyorum :).

Bilemiyorum halimiz ne olacak, hayırlısı artık.

Bana göre de dediğim gibi Babacan dışında mantıklı bir seçenek göremiyorum.

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Reis yerli oyun konsolu xboxu mübarek ve yerli futbol oyunu fifayı şerifi çıkaracağı için böyle fiyatlar belirledi.

T.P.G.

80+ Titanium
Bana göre de dediğim gibi Babacan dışında mantıklı bir seçenek göremiyorum.
Anladım. Benim de fikirlerim bu yönde katılırsınız katılmazsınız orası sizde. Ancak bu ülkenin köklü bir değişikliğe ihtiyacı var.

Bir milletvekili ya da parti başkanı ülkesinin çıkarlarını savunmak yerine zarara uğramasını istiyor. böyle bir durumdayız.

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,243
İsim
Fatih
Mesut Çevik içimdekileri söylemiş

Bu adamı seviyorum

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Anladım. Benim de fikirlerim bu yönde katılırsınız katılmazsınız orası sizde. Ancak bu ülkenin köklü bir değişikliğe ihtiyacı var.

Bir milletvekili ya da parti başkanı ülkesinin çıkarlarını savunmak yerine zarara uğramasını istiyor. böyle bir durumdayız.

Köklü değişiklik konusunda hemfikirim, olmayan yoktur herhalde, güncelleme almalıyız :).

Mesut Çevik içimdekileri söylemiş

Bu adamı seviyorum

Ama dinlemesi gereken kişiler dinlemiyor... O kişiler bizi asla dinlemiyor.

T.P.G.

80+ Titanium
Köklü değişiklik konusunda hemfikirim, olmayan yoktur herhalde, güncelleme almalıyız :).

Ama dinlemesi gereken kişiler dinlemiyor... O kişiler bizi asla dinlemiyor.
bu kafayla yollara trilyonlar harcarız sadece

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Top Bottom