Neler Yeni

Klavye önerisi var mu tavsiyen?

gaclaruhgelio

80+ Bronze
Gelişen teknoloji ile artık bende mekanik alıyım dedim. Sesini duyuyim oyunlarda gaza getirdin falan neyse İnceHesap gaming gecesinde baktım jd 610s vardı.
Tamam mekanik ama klavyede ışıklar değişmiyor tek renk ben 200 lira para veriyorum sadece mekanik olması için kafama yatmadı. Oyunda ms etkiliyormuş valla ben ne xanteresim nede woxic ama 10 liralık klavye ile globala kadar çıktık 😂 o yüzden pek takılmıyorum
Dedim boşver mekanik olmasın rgb olsun aydınlatması olsun renk değişsin mod olsun 50-60-70 lira bandında ürünler bakıyorum
Gomox gmx k2 ve k5
Exper x9500( favori ürünüm)
Bunlar karşıma çıktı özellikle exper x9500 7 renk değiştirebiliyor ama bu seferde şu sorun var. Tuşlar kazer kesim değil yani ışıklar tuşları aydınlatır mı sizce kullananlardan yorumlar bekliyorum.
Mekanik olmayan için bütçem 80
Mekanik için 250
Renk modları olması en önemli tercihim var mı tavsiyeniz?

Etoow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Ertuğrul
Gelişen teknoloji ile artık bende mekanik alıyım dedim. Sesini duyuyim oyunlarda gaza getirdin falan neyse İnceHesap gaming gecesinde baktım jd 610s vardı.
Tamam mekanik ama klavyede ışıklar değişmiyor tek renk ben 200 lira para veriyorum sadece mekanik olması için kafama yatmadı. Oyunda ms etkiliyormuş valla ben ne xanteresim nede woxic ama 10 liralık klavye ile globala kadar çıktık 😂 o yüzden pek takılmıyorum
Dedim boşver mekanik olmasın RGB olsun aydınlatması olsun renk değişsin mod olsun 50-60-70 lira bandında ürünler bakıyorum
Gomox gmx k2 ve k5
Exper x9500( favori ürünüm)
Bunlar karşıma çıktı özellikle exper x9500 7 renk değiştirebiliyor ama bu seferde şu sorun var. Tuşlar kazer kesim değil yani ışıklar tuşları aydınlatır mı sizce kullananlardan yorumlar bekliyorum.
Mekanik olmayan için bütçem 80
Mekanik için 250
Renk modları olması en önemli tercihim var mı tavsiyeniz?
Knk sen alloy core rgb al senin için baya iyi olur 260tl membran ama kaliteli adindada olduğu gibi rgb yani 16,7 milyon renk var bunu al derim mekanik alırsan sonra basın ağrır

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,907
Üyeler
138,440
Son üye
mdemmir1
Top Bottom