Neler Yeni

Kasa İçin Wireless adaptör

ArdaCanV

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Arda Can Velioğlu
yakın zamanda bir kasa topladım ama görünen o ki ethernetle bağlayamıyacağım bu yüzden wireless adaptör almam gerekiyo ama adaptör hakkında pek bir fikrim yok açıkçası. Evdeki internetimizin hızı 50mb/s buna göre fiyatı 50-200 arası değişten bir adaptör almak istiyordum önerisi veya tavsiyesi olan varsa yazarsa çok sevinirim

Fiery

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,053
İsim
Ömer
Steam
fieryz
Asus USB N14 öneririm.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Aktif kullanıyorum tavsiye ederim.Tak çalıştır güzel ürün.
https://www.hepsiburada.com/tp-link...mli-usb-adaptor-p-BD302733?magaza=Hepsiburada

ArdaCanV

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Arda Can Velioğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kullandın öı yoksa tavsiye üzerine mi bide her türlü kasaya uyum gösteri mi kasam şu https://www.itopya.com/da-sistem-am...b-16gb-ddr4-500gb-nvme-ssd-gaming-bilgisayar/
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çekim alanı ve kuvveti iyi mi? benim için önemli olan o hayal kırıklığı yaratmaz değil mi bide kurulum vb bişey gerekir mi

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kullandın öı yoksa tavsiye üzerine mi bide her türlü kasaya uyum gösteri mi kasam şu https://www.itopya.com/da-sistem-am...b-16gb-ddr4-500gb-nvme-ssd-gaming-bilgisayar/

Çekim alanı ve kuvveti iyi mi? benim için önemli olan o hayal kırıklığı yaratmaz değil mi bide kurulum vb bişey gerekir mi
Yaklaşık 4-5 senedir kullanıyorum.Yeri geldi komşudan çektiğim bile olmuştu.Şuan alt katımdaki diğer bilgisayarımda takılı modemse üst katta.16 mbps internet var yukarıda hız neyse aşağıda da aynı çekiyor.Çekim konusunda sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum çok iyi çekiyor.Kurulum gerekmiyor USB ile tak çalıştır.Memnun kalmadığım bir şeyi önermem.

ArdaCanV

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Arda Can Velioğlu
Yaklaşık 4-5 senedir kullanıyorum.Yeri geldi komşudan çektiğim bile olmuştu.Şuan alt katımdaki diğer bilgisayarımda takılı modemse üst katta.16 mbps internet var yukarıda hız neyse aşağıda da aynı çekiyor.Çekim konusunda sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum çok iyi çekiyor.Kurulum gerekmiyor USB ile tak çalıştır.Memnun kalmadığım bir şeyi önermem.
Tamam çok teşekkürler tavsiyen için☺😃 yarın hemen alıcam

weiwuer

80+ Bronze

ArdaCanV

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Arda Can Velioğlu
Ayrıca şunu da sormak isterim ben genellikle oyun oynuyorum ping ile ilgili herhangi bir sorun yaşarmıyım

Ben kullaniyorum. Tavsiye ederim.
ama asil tavsiyem cift bant olanlari tercih etmen. 2.4ghz ve 5ghz olan varsa onlari al
Ping ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyormusun

weiwuer

80+ Bronze
Ayrıca şunu da sormak isterim ben genellikle oyun oynuyorum ping ile ilgili herhangi bir sorun yaşarmıyım

Ping ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyormusun
Yasamiyorum. Ama dedigim gibi cift bantli olanindan al

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,608
Üyeler
140,671
Son üye
ardah