Neler Yeni

karantinada hissettikleriniz ve düşündükleriniz

-ASLAN-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Önder Can
bu konuda bir yazı yazmam lazım yardımcı olup fikirlerini belirtirseniz çok sevinirim

AimShoowS

80+ Bronze
bıktık maske takmakdan. işe gidemiyoruz. virüs yüzünden belli saat var.

abc123

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Geleceğimi belirleyecek bir sınava maske ile boğularak girdim daha ne diyim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Can
Instagram
https://www.instagram.com/can.php/
Twitter
cnzdmr
bu konuda bir yazı yazmam lazım yardımcı olup fikirlerini belirtirseniz çok sevinirim
Karantina sürecinde hafta sonu dışında evde durmadım bu yüzden pek karantina havasına giremedim fakat pisikolojik olarak çok etkilendim kendim market çalışanıyım ve ilk karantina gecesi yaşadığımız o arbede ve mücadele halen aklımda insanlar bir anda saldırdı ve ne buldularsa aldılar alamayanlar küfürleşmeye ve saldırmaya başladılar çok korkutucu bir geceydi hiç boş olduğunu görmediğim bakliyat 40dk içinde sıfıra inmişti bile. İleriki karantina günlerine gelirsek yani çektiğim fullün sayısını sayamadım o derece neyseki o dönemde araba ile işe gidip geliyordum bu bana kolaylık sağlamıştı yoksa daha kotu olacaktı büyük ihtimalle şuan da devam ediyorum gerçi ama rahatladık artık tek sorunumuz maskesiz gezen yada maskesinin burnunun altina alanlar onlara çok sinirleniyorum fakat elden bir şey gelmiyor :) birşeyler söylesem müşteriye savunma alırlar müşteri haklıdır diye şuana kadar 2 defa aldılar 3.de atıcaklar neyseki 4 Ekim'de ben çıkıyorum da kurtuluyorum.

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
bundan sonra yolda çinli turist görürsem dövmeyi düşünüyorum ayrıca maske takılması lazım ama çok boğuyor birde uzaktan eğitimden bişi anlayan büyücüdür

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,847
Üyeler
138,420
Son üye
sinan681
Top Bottom