Neler Yeni

Kan Tahlilinde Bayılmama Taktikleri :d

bodmes

80+ Gold
En İyi Cevap
5
Arkadaşlar bir takım şeylerden şüphelendiğim için 2 gün sonra kan tahlili yaptıracağım, tam olarak bayılmasamda baygınlık geçiriyorum :d. Sanırım fazla strese girdiğim için oluyor, neyse önerilerinizi bekliyorum. Bayılmamak için ne yapmalıyım? En iyi taktiği verdiğini düşündüğüm kişi en iyi cevabı alacak xd.

Kayrae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Kayra
Seni strese sokan şeyle yakınlaş böylece unutursun veya etkisini azaltırsın

DejavuTN

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar bir takım şeylerden şüphelendiğim için 2 gün sonra kan tahlili yaptıracağım, tam olarak bayılmasamda baygınlık geçiriyorum :d. Sanırım fazla strese girdiğim için oluyor, neyse önerilerinizi bekliyorum. Bayılmamak için ne yapmalıyım? En iyi taktiği verdiğini düşündüğüm kişi en iyi cevabı alacak xd.

İçinden 'Erkek adam böyle bişeyde bayılır mı olum? Kendine gel' de

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
derin nefes al ver olmaz diyorsan girerken ağzını bantla bağır odamı olmadı yanına bir pamuk al büyük onu sımsıkı ısır :D

DonanımFikir

Beta Berk Bayındır 'ı Rahmetle Anıyoruz
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,580
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
bende strese girdim ve kan tahlili yaptırdım :)
stressiz halimden daha çok acı hissetmiş oldum
STRESi UNUT en azından tahlili yaptırırkenki kısa süre içinde Şuan Bile İstemeden Stres yapıyorum :(
@Ethem Aslan o acıyı hissetmemeye çalış mümkün olduğunca veya sistemine yapacağn RTX3090 upgradeni düşün :)

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Hayal etmek. Bir şey yapılırken hayal etmek en mantıklılardandır. Sevdiğiniz bir karakter ile mesela savaşçı bir karakterse onunla beraber sırt sırta vermişsiniz çatışıyormuşuz hayalini kurun.

VitoScaletta

80+ Gold
sürekli hemşireye rezil olurum diye düşün gözünü kapat kan alınırken iğneyi görürsen daha çok stres olursun başka bi yere bak

Gl0ve

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
960
İsim
Yusuf Kadir ORAL
Kanka bayılıyorsan en iyisi kapa sistemi git daha rahat olur hem senin hem hemşireler için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,230
Üyeler
140,620
Son üye
UmutUmut
Top Bottom