Neler Yeni

Kafam esti corsair k95 platinium aldim

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,233
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Hakarete varan bu tartışma devam ederse çok sayıda ceza alınacağını belirtmeme gerek yok herhalde? Ha ben isterim derseniz o ayrı.

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
Hemen siyasete girmeyin herkes için diyorum . A kişisi b partisini konuşmadan da tartışılır konuşulsa dahi dediğim gibi x y z falan denir gerek yok . Böyle isim verilmesine .

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,516
İsim
.
Aynı cümleyi benim alıntı yaptığım yorumda cumhurbaşkanı'nın ismini kullanan çocuğa da yaparsan sana delikanlı derim.

Onada söyledim siyaset yasak diye kafan rahat olsun siyaset yapmayin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hemen siyasete girmeyin herkes için diyorum . A kişisi b partisini konuşmadan da tartışılır konuşulsa dahi dediğim gibi x y z falan denir gerek yok . Böyle isim verilmesine .

Bende öyle düşünüyorum anlat anlatabilirsen tabii

BurKy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Burak
Neyse kendini bilmez, üslup ve adap bilmez bir çocuk yüzünden ceza almaya gerek yok. Hayırşı akşamlar bunun gibi tipleri görmezlikten gelmeye çalışıcam bundan sonra.

Chan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,692
İsim
Can Öztürk
Artık beni cahil aklıyla rahatsız edemez keske en basta yapsaymisim :)

Blue

80+ Silver
En İyi Cevap
8
Biraz geç cevap verdim ama vermiş olayım bari :D.
RTX 3080'in GAMING X TRIO ve Zotac Trinity modellerinin PCB breakdown'larına bakmıştım, Bullzoid'in kendisi de böyle incelerken burun kıvırarak inceliyordu. ROG STRIX'inki gelmemiş ama gelirse beğeneceğini düşünüyorum, görüntü olarak bile daha güven veriyor ROG STRIX'in 🤣.
Dediğim videolar bunlar bu arada;
Cidden Zotac malzemeden çalmış.
TR'de iyi müteahhit olur bundan.

Rambo87

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
bu arada abi şanslısın rtx3090 için üzüldün keşke herkes buna üzülse yanlış anlama abi sende çalışan birisisin ama gerçekten abi şanslısın:):):)

sakın yanlış anlama abi sakın darılırım
kanka 1 2 hafta beklemekten zarar gelmez sonunda 3090 alacan yani bende hiç PC yok sen düşün
kral rtx 3080 gecerim, hem stock degil. az önce yine stock geldi ama hevesim kacti acik söylüyorum :)
rtx 3080 alirim ve arada sadece 5-10% perfonmance fark var. deymez o kadar iki kat para.

Deliever

80+ Bronze
Ertu abi banada 1 tane Hyperx Cloud 2 alırmısın :D Kulaklık yok :(

StrangeRick

80+ Bronze
Klavyede Logitech i unutun. Romer-G switchler pek iyi değil
ben bir aralar kullanmıştım ve romerg switch ler i çok memnun kaldım hiçbir sıkıntısı yok sıkıntı çıksada zaten logitech in müşteri hizmetleri çok iyi anında iade ve ya yenisi değişimi yapıyorlar garantisi bitsede bir yerde izlemiştim adamıntuşları kırılmış 3 yıllık klavye bütün tuş takımından sanırsam 3 er tane gönderdiler

Top Bottom