Neler Yeni

James Donkey 712 ses sorunu

ByErgin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Enes Ergin
Dün JD 712 siparişi verdim, bugün elime ulaştı.Kulaklığı pc ye taktığımda müzik dinlerken konuşurken sağ taraf cızırtılı ses veriyor,yazılımsal bir sorunmudur driverından halledilirmi, yoksa iademi edeyim ? bir bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

ventioNN

80+ Platinum
başka bir girişten veya baika bir girişte dene sorun hala var mı

saphary

80+
Bu tarz kulaklar sorun çıkarabiliyor. İstersen iade et fakat sorun başka yerde olabilir. Kaç TL vermiştin kulaklığa?

ByErgin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Enes Ergin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu tarz kulaklar sorun çıkarabiliyor. İstersen iade et fakat sorun başka yerde olabilir. Kaç TL vermiştin kulaklığa?
25 TL uygulama indirimi ile 145'TL ye almıştım Hepsiburada'dan.

M.Tetik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Mustafa Tetik
Farklı bir cihazdan deneme şansın varsa oradan dene yoksa aldığın yere başvur. Eğer incehesap.com'dan aldıysan garantiyle onlar uğraşıyorlar. Sitesinden destek alabilirsin.

ByErgin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Enes Ergin
Farklı bir cihazdan deneme şansın varsa oradan dene yoksa aldığın yere başvur. Eğer incehesap.com'dan aldıysan garantiyle onlar uğraşıyorlar. Sitesinden destek alabilirsin.
Hepsiburada'dan aldım satıcı İncehesap'tı.

Ozzyy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
569
İsim
Ozan Korzay
Dün JD 712 siparişi verdim, bugün elime ulaştı.Kulaklığı pc ye taktığımda müzik dinlerken konuşurken sağ taraf cızırtılı ses veriyor,yazılımsal bir sorunmudur driverından halledilirmi, yoksa iademi edeyim ? bir bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Belkide yazılımında 3d felan acıksa incedne cızırta yapabilir kesin sağ taraftan ses geliyorsa garantiye yolla.

Top Bottom