Neler Yeni

James Donkey 610S Geldi!!

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar ürünü dün aras kargo şubesinden gidip aldım, kutusunun kenarlarında biraz ezilme vardı ama üründe hiç bir sıkıntı yoktu. Kutuyu açıp laptop a bağladım sonra 2 saat falan oyun oynadım (mc) ilk olarak sesi beklediğimden fazlaydı, blue switch sesli deniliyordu fakat bu kadarını beklemiyordum, yine de acayip derecede rahatsız ettiği söylenemez, odada 2 kişi kalıyorsanız veya pc niz ailenizin bulunduğu yerdeyse blue switch almanızı önermem şahsen. Klavye RGB değil rainbow, ışıkları gayet yeterli ne az ne de fazla. 20 tane ışık modu var klavyede. Malzeme kalitesi olarak benim hoşuma gitti, özellikle tuşların altındaki malzeme çok kaliteli duruyor. Kablosu örgü değil fakat sağlam bir plastik kablo, kopacağını kesinlikle düşünmüyorum. Klavyede bilek desteği yok haberiniz olsun. Özetlemek gerekirse klavye gayet güzel ben gaming gecesinden 190 TL ye aldım, parasını hak ediyor bence. Başka sormak istediğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz :)

Enver Paşa

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,157
İsim
Stanker
İlgilendiği Kategoriler
Tarih, Siyaset
Arkadaşlar ürünü dün aras kargo şubesinden gidip aldım, kutusunun kenarlarında biraz ezilme vardı ama üründe hiç bir sıkıntı yoktu. Kutuyu açıp laptop a bağladım sonra 2 saat falan oyun oynadım (mc) ilk olarak sesi beklediğimden fazlaydı, blue switch sesli deniliyordu fakat bu kadarını beklemiyordum, yine de acayip derecede rahatsız ettiği söylenemez, odada 2 kişi kalıyorsanız veya PC niz ailenizin bulunduğu yerdeyse blue switch almanızı önermem şahsen. Klavye RGB değil rainbow, ışıkları gayet yeterli ne az ne de fazla. 20 tane ışık modu var klavyede. Malzeme kalitesi olarak benim hoşuma gitti, özellikle tuşların altındaki malzeme çok kaliteli duruyor. Kablosu örgü değil fakat sağlam bir plastik kablo, kopacağını kesinlikle düşünmüyorum. Klavyede bilek desteği yok haberiniz olsun. Özetlemek gerekirse klavye gayet güzel ben gaming gecesinden 190 TL ye aldım, parasını hak ediyor bence. Başka sormak istediğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz :)
PC aldıktan sonra alıcam inşallah red switchini

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
PC aldıktan sonra alıcam inşallah red switchini
Benim laptop un klavyesi baya kötü durumdaydı, hem de Ekim gibi bir pc alma düşüncem var, ona da hazırlık olur diye aldım
Mesaj otomatik birleştirildi:

@DonanımFikir

DonanımFikir

1 Mayıs İşçiler Bayramı
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,593
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Arkadaşlar ürünü dün aras kargo şubesinden gidip aldım, kutusunun kenarlarında biraz ezilme vardı ama üründe hiç bir sıkıntı yoktu. Kutuyu açıp laptop a bağladım sonra 2 saat falan oyun oynadım (mc) ilk olarak sesi beklediğimden fazlaydı, blue switch sesli deniliyordu fakat bu kadarını beklemiyordum, yine de acayip derecede rahatsız ettiği söylenemez, odada 2 kişi kalıyorsanız veya PC niz ailenizin bulunduğu yerdeyse blue switch almanızı önermem şahsen. Klavye RGB değil rainbow, ışıkları gayet yeterli ne az ne de fazla. 20 tane ışık modu var klavyede. Malzeme kalitesi olarak benim hoşuma gitti, özellikle tuşların altındaki malzeme çok kaliteli duruyor. Kablosu örgü değil fakat sağlam bir plastik kablo, kopacağını kesinlikle düşünmüyorum. Klavyede bilek desteği yok haberiniz olsun. Özetlemek gerekirse klavye gayet güzel ben gaming gecesinden 190 TL ye aldım, parasını hak ediyor bence. Başka sormak istediğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz :)
Hayırlı olsun

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1

DonanımFikir

1 Mayıs İşçiler Bayramı
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,593
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
190TL ye değerdi zaten
başka yerde başka bir markanın bi ara 180TL ye blue switchli vardı ama çok kaliteli görünmüyordu

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,856
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Uzun kullanım sonrası bizi bilgilendirim lütfen basmama veya tutuklukuk var mı diye.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
2-3 hafta sonra yazarsın tekrar.
"Yine de acayip derecede rahatsız ettiği söylenemez."
Bu görüşün kesinlikle değişecek. :D

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1

weiwuer

80+ Bronze
Turkce q klavye mi?

Alper Arıkan

80+ Gold