Neler Yeni

iOS Youtube'den Video İndirmek

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
instagram.com/aliakpoyraz
Merhaba dostlar, bugün sizlere ios cihazınıza nasıl youtube'den video indirebileceğinizi göstereceğim.

• iPhone veya iPad’e buradan Kestirmeler uygulamasını indirin.
  • iPhone’a youtube videosu indirmek için kullanacağımız Youtube Downloader kestirmesini indirin ve gerekli izinleri verin.
  • Youtube’dan indirmek istediğiniz videoyu açın ve videonun altında yer alan Paylaş seçeneğine dokunun.
  • Açılan menüden … Daha fazla ve ardından Kestirmeler seçeneğini seçin.
  • Kestirmeyi Çalıştır sayfası açılacaktır. Download YouTube kestirmesini seçin.
  • Video indirilmeye başlanacak ve indirme işlemi tamamlanınca açılan pencerede “Save to photo album” seçeneğini seçerek kaydetme işlemini tamamlayın.
iphone-youtube-video-indirme-kestirmeler.jpg

ApoSama

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Abdullah Diyar Işık
Eline sağlık

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Art Of Light
Instagram
_bilgehan_bilici_
Ellerine sağlık. Süper olmuş. Ben de bugüne kadar sürekli Documents diye bir uygulama kullandım. Bilinen bir uygulama, ona da bakabilirsiniz.

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ellerine sağlık. Süper olmuş. Ben de bugüne kadar sürekli Documents diye bir uygulama kullandım. Bilinen bir uygulama, ona da bakabilirsiniz.

Documents by Readlee gibi bir şey di galiba o da işlevsel ancak bunun kadar olacağını sanmıyorum.

tgunay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tezcan Günay
Selamlar.
Kestirmeyi indirdim fakat videoyu indirirken ekteki resimdeki gibi hata veriyor. Yardımcı olur musunuz.
Saygılar.

Ekler

• 1.jpg
    1.jpg
    178.2 KB · Hit: 197

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Selamlar.
Kestirmeyi indirdim fakat videoyu indirirken ekteki resimdeki gibi hata veriyor. Yardımcı olur musunuz.
Saygılar.

Kestirme bozulmuş olabilir google'a youtube downloader shortcuts yazıp yeni sürüme uygun bir kestirme indirip kullanabilirsin.

Top Bottom