Neler Yeni

iPhone X’ten, Oneplus 7 Pro’ya Geçmek

emressi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emre Metin
Twitter
thereisagenius
Evet, başlıkta da görüldüğü gibi. iPhone X kullanıyorum, geçenlerde bir arkadaşımda Oneplus 7 Pro gördüm ve çok hoşuma gitti. Sizce X’ten, Oneplus 7 Pro’ya geçmek mantıklı olur mu? Tavsiyelerinizi bekliyorum...

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,510
İsim
Batuhan ege
Bence mantikli 7 pro çok kaliteli urun her seyiyle iyi hem kamera bakimdan hemde performance bakimdan çok iyi gecirseniz pisman olmazsin

emressi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emre Metin
Twitter
thereisagenius
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence mantikli 7 pro çok kaliteli urun her seyiyle iyi hem kamera bakimdan hemde performance bakimdan çok iyi gecirseniz pisman olmazsin
Oneplus’tan değil de Android cihazlardan genel olarak korkuyorum. Pek iyi bir tecrübem olmadı. iOS’i aratır mı acaba...

Feignclound

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
663
İsim
Mehmet Ali
Dostum ben Apple Yetkili servisinde 2 sene çalıştım. Apple cihazların parça ve işçilik ücretleri yetkili servislerde çok pahalı. Apple cihazlarının sorunları çok oluyor. Garantin yoksa bir de işin zor. Yetkili servise götürsen pahalı, dışarıda yaptırmaya kalksan ucuz ama dandik parça takıyorlar . Sonra cihazı alıp Apple'a götürüyorsun cihazda yetkisiz müdahale var diyip geri veriyorlar. Anlayacağın değebilir . Ben de 8 Plus kullanıyorum , XIAOMI'ye geçmeyi düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum ben Apple Yetkili servisinde 2 sene çalıştım. Apple cihazların parça ve işçilik ücretleri yetkili servislerde çok pahalı. Apple cihazlarının sorunları çok oluyor. Garantin yoksa bir de işin zor. Yetkili servise götürsen pahalı, dışarıda yaptırmaya kalksan ucuz ama dandik parça takıyorlar . Sonra cihazı alıp Apple'a götürüyorsun cihazda yetkisiz müdahale var diyip geri veriyorlar. Anlayacağın değebilir . Ben de 8 Plus kullanıyorum , XIAOMI'ye geçmeyi düşünüyorum.
Onarılamayacak bir sorunsa ayrıca cihazın garantiliyse yenisi ile değiştiriyorlar onuda belirteyim.

KTimur

80+ Silver
En İyi Cevap
1
İOS ekosistemi android cephesine göre çok iyi.Ama artık android de gelişiyor.
OP 7 Pro da güzel bir cihaz.
Aynı işlemciyi kullanan Mİ 9 ve Google Pixel 4 XL var alabilirseniz bu cihazlardan birisini de alabilirsiniz.Özellikle kamera tarafında Pixel'e rakip çıkacak çok az cihaz vardır.
Yoksa One Plus 7 Pro alın keyfininize bakın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,827
Üyeler
140,561
Son üye
sarsılmaz00
Top Bottom