Neler Yeni

Öneri İnternet Önerisi

Kullandığınız internet sağlayıcıları?

• Oy kullanan toplam üye
    15

Reznoww

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
İbrahim uyar
Arkadaşlar Yaklaşık 2 Senedir Kullanmak da olduğum vodafone net in taahhüt ü dolmuş.
Bana Kendinizin de kullandığı yada daha önceden kullandığınız 85-90 TL civarlarında internet önerileri bekliyorum.
Sürekli Oyun Oynayıp indiriyorum.
Vodafone net Fiber Hızlı Diyorlar Arkadaşım da kullanıyor şu an ama yinede sormak istedim.
Cevaplarınız İçin Şimdiden Çok Teşekkürler.

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
o 5'i arasında en iyisi bence tüknet.

Balkız

80+ Gold
En İyi Cevap
5
Arkadaşlar Yaklaşık 2 Senedir Kullanmak da olduğum vodafone net in taahhüt ü dolmuş.
Bana Kendinizin de kullandığı yada daha önceden kullandığınız 85-90 TL civarlarında internet önerileri bekliyorum.
Vodafone net Fiber Hızlı Diyorlar Arkadaşım da kullanıyor şu an ama yinede sormak istedim.
kullanabiliyorsan millenicom

Reznoww

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
İbrahim uyar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,440
İsim
Adem
Sağlayıcılar en son tercihin olmalı altyapına göre internet almalısın ben burada sana ttnet kullanıyorum ttnet al demek yanlış olur herkesin kendi altyapısına göre internet alması gerekiyor

Reznoww

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
İbrahim uyar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
anladım te
Sağlayıcılar en son tercihin olmalı altyapına göre internet almalısın ben burada sana ttnet kullanıyorum ttnet al demek yanlış olur herkesin kendi altyapısına göre internet alması gerekiyor
anladım teşekkürler

Faruk Emre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
Faruk
Ben vodafone kullandim internetinden memnundum ancak turkcell bir kampanya ile ayni fiyata ayni ozelliklerle yaninda tv+ ile onerdi kabul ettik ve tahhut u bitmemisti odeyeceklerini soylediler ve tahhutten sorun cikmadi ama 3-4 ay oldu hala abonelik iptal edilmedi kac musteri temsilcisi vs hepsini aradik hehe yapip kapattilar binevi basindan savdilar ve hala aylik ucret cekiyorlar yakinda mahkemeye sikayet olarak gidilecek sagladigi internet cok iyiydi ama musteri temsilcisi vs berbatti yani bana oyle geldi turkcell de sorunsuz devam ediyorum tv+ 100mbs hiz aliyor ayri olarak bize wifi olarak 50mbs veriyor memnunum

Road of Death

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Berat
o listeden Türk Telekom, TürkNet ve Kablonet'i kullandım eğer altyapın varsa en iyi hizmeti Kablonet'in verdiğini söyleyebilirim yaklaşık 2-3 aydır kullanıyorum internetin kesildiğini görmedim en azından benim görüşüm böyle
Mesaj otomatik birleştirildi:

o listeden Türk Telekom, TürkNet ve Kablonet'i kullandım eğer altyapın varsa en iyi hizmeti Kablonet'in verdiğini söyleyebilirim yaklaşık 2-3 aydır kullanıyorum internetin kesildiğini görmedim en azından benim görüşüm böyle
fakat eğer taahhütsüz internet istiyorsan Millenicom veya Türknet'e bakmanı öneririm

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,133
İsim
Jarvis-M
Kablonet 4 aydır internetim hiç kesilmedi müşteri hizmetleri çok ilgili türknet giib değil 3 günde bağlıyorlar net kabloNET

Reznoww

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
İbrahim uyar
m
Kablonet 4 aydır internetim hiç kesilmedi müşteri hizmetleri çok ilgili türknet giib değil 3 günde bağlıyorlar net kabloNET
maalesef civar sokaklarda altyapı var ama bizim binada altyapı yok :cautious:

Xeraton

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
893
İsim
Halil İbrahim Memiş
fiber varmı oturdugun lokasyonda

hsynsglm77

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Hüseyin Sağlam
Mesaj otomatik birleştirildi:

fakat eğer taahhütsüz internet istiyorsan Millenicom veya Türknet'e bakmanı öneririm
bende onu kullanıyorum düne kadar hiç yaşamamıştım dün rekabetçi ortası internet gitti şansa bak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,348
Üyeler
140,177
Son üye
SYNTHWAVE
Top Bottom