Neler Yeni

Yardım internet gidiyor baglanmaya çalışınca eylem gerektiriyor diyor

DENI2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,984
İsim
Deniz
Steam
https://steamcommunity.com/id/HiDeniz
Discord
DΞNI2 ム#9844
internet ışığı modemde yanıyor ama internet yok wifi ye bağlanmaya çalışıncada bu sayfaya atıyor sebebi ve çözümü nedir ?

Ekler

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    29.8 KB · Hit: 376

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
internet ışığı modemde yanıyor ama internet yok wifi ye bağlanmaya çalışıncada bu sayfaya atıyor sebebi ve çözümü nedir ?
santralden yanıt yok gibi bir şey. büyük ihtimal internet geliyor. ama hattınızın kontrolü tamamen santrale falan işte o insanlara bağlı olduğu için santrale erişilemiyor gibi gibi. bi müşteri hizmetlerini arayın. bu hatayı alıyorum işte internet yok falan diyin. bi baksınlar gelip de görsünler.

DENI2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,984
İsim
Deniz
Steam
Discord
DΞNI2 ム#9844
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
santralden yanıt yok gibi bir şey. büyük ihtimal internet geliyor. ama hattınızın kontrolü tamamen santrale falan işte o insanlara bağlı olduğu için santrale erişilemiyor gibi gibi. bi müşteri hizmetlerini arayın. bu hatayı alıyorum işte internet yok falan diyin. bi baksınlar gelip de görsünler.
Turknet kullanıcısıyım bu sebepden bir defa aradık türktelekom geldi hata kullanıcıda dedi gitti

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
genellikle öyle yapıyor geç baglanıyor gene aynı hatayı veriyor
valla başka çözüm yok gibi. çünkü uzak bağlantı falan genelde karşı taraf ile olan bağlantı olur. müşteri hizmetlerini aradığınızda modeme girip bişeyler yaparlar falan işte o yok. ondan gelip bakmaları lazım.

DENI2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,984
İsim
Deniz
Steam
Discord
DΞNI2 ム#9844
valla başka çözüm yok gibi. çünkü uzak bağlantı falan genelde karşı taraf ile olan bağlantı olur. müşteri hizmetlerini aradığınızda modeme girip bişeyler yaparlar falan işte o yok. ondan gelip bakmaları lazım.
gelmiyorlar onlar turktelekoma bakması için söylüyor adamda hata kullanıcıda diyor delirtir u turktelekom insanı

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
gelmiyorlar onlar turktelekoma bakması için söylüyor adamda hata kullanıcıda diyor delirtir u turktelekom insanı
ben 4.5 yıldır kullanıyorum. sadece 1 kez arıza kaydı oluşturdum. onda da ertesi gün gelip baktılar. düzelttiler gittiler. üstelik pazar günü olmasına rağmen. modem eskiyse modemi değiştir. bişeyler yap yani tt'yi suçlama boşuna. belki internet hızlandırma videolarına kanıp snr margin falan düşürdün. kim bilecek ?

DENI2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,984
İsim
Deniz
Steam
Discord
DΞNI2 ム#9844
ben 4.5 yıldır kullanıyorum. sadece 1 kez arıza kaydı oluşturdum. onda da ertesi gün gelip baktılar. düzelttiler gittiler. üstelik pazar günü olmasına rağmen. modem eskiyse modemi değiştir. bişeyler yap yani tt'yi suçlama boşuna. belki internet hızlandırma videolarına kanıp snr margin falan düşürdün. kim bilecek ?
bende 7 yıl kullandım ttnet turktelekom birleşti sonraa düşük hız ve ciddi droplar girmeye başlaayınca aradım düzelmedi bir türlü sonrada türknete geçtim birini suçladıgım yok türknetinde müşteri hizmetleri berbat mesela

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,214
Üyeler
140,618
Son üye
ramazannnnv
Top Bottom