Neler Yeni

İncehesap Gaming Gecesi Ürün Listesi Excell Tablo

Aboubakar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Tuğrul Şayir
Merhabalar her hafta yapmayı düşündüğüm bir tablo hazırladım. Tablo ürünlerin Gaming Gecesinden önceki incehesap fiyatı, piyasadaki minimum fiyatı, bana göre alınabilecek olan seviyedeki fiyat (tamamen öznel lütfen eleştirmeyiniz.), Gaming Gecesi indirimiyle birlikte fiyatını içermektedir. Tamamen arşive yönelik kendime hazırladığım tabloyu forum üzerinden sizinle de paylaşmak istedim. Belki ileriki gaming gecelerinde fiyatları önceden tahmin etmeniz konusunda yardımı dokunabilir. Gerçekten hangi ürünlerde indirim yapıldığını, hangi ürünlerde fiyat şişirilip daha sonrasında indirim yapılmış gibi gösterildiğini de açıkça görebilme fırsatı sunuyor tablo. Gaming gecesinin tarihi ve güncel kur tablonun en altında yer almaktadır. Alınabilir fiyat kısmı tamamen özneldir o kısmı lütfen eleştirmeyiniz. Umarım birilerinin işine yarar. Talep olursa önümüzdeki haftalarda 21.50 de Gaming Gecesi Fiyatları kısmı boş bırakılarak paylaşılabilir. Yorumlarınızı bekliyorum.

Gaming Gecesi 29.05.2020 Fiyat Tablosu

Gaming Gecesi 05.06.2020 Fiyat Tablosu

Son düzenleme:

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Erişim izni vermen gerekiyor diyor.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Güzel olmuş.
Aslında bunun için bir script yazılır. İşi kolaylaştırmak için.

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Yusuf Bilir
Merhabalar her hafta yapmayı düşündüğüm bir tablo hazırladım. Tablo ürünlerin Gaming Gecesinden önceki incehesap fiyatı, piyasadaki minimum fiyatı, bana göre alınabilecek olan seviyedeki fiyat (tamamen öznel lütfen eleştirmeyiniz.), Gaming Gecesi indirimiyle birlikte fiyatını içermektedir. Tamamen arşive yönelik kendime hazırladığım tabloyu forum üzerinden sizinle de paylaşmak istedim. Belki ileriki gaming gecelerinde fiyatları önceden tahmin etmeniz konusunda yardımı dokunabilir. Gerçekten hangi ürünlerde indirim yapıldığını, hangi ürünlerde fiyat şişirilip daha sonrasında indirim yapılmış gibi gösterildiğini de açıkça görebilme fırsatı sunuyor tablo. Gaming gecesinin tarihi ve güncel kur tablonun en altında yer almaktadır. Alınabilir fiyat kısmı tamamen özneldir o kısmı lütfen eleştirmeyiniz. Umarım birilerinin işine yarar. Talep olursa önümüzdeki haftalarda 21.50 de Gaming Gecesi Fiyatları kısmı boş bırakılarak paylaşılabilir. Yorumlarınızı bekliyorum.

Mesaj otomatik birleştirildi:

@Emirhandkee dostum tabloyu hazırlamışken senide etikeliyeyim dedim. Gündüz konuşmuştuk.
Dostum güzel içerik olmuş eline sağlık. Sanırım adata su630 u unutumuşsun veya ben göremedim.

Aboubakar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Tuğrul Şayir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum güzel içerik olmuş eline sağlık. Sanırım adata su630 u unutumuşsun veya ben göremedim.

hocam bazı ürünleri çıkardım. 55 üründen 40 ürünü listeledim. Adata su630 kronik sorunlu olduğu için listeye dahil etmedim. Mesela saçma sapan monitör vardı bi kaç tane onları da dahil etmedim. Oyuncu koltuğunu dahil etmedim. Frisby PSu yu dahil etmedim. Teşekkürürler.

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
hocam bazı ürünleri çıkardım. 55 üründen 40 ürünü listeledim. Adata su630 kronik sorunlu olduğu için listeye dahil etmedim. Mesela saçma sapan monitör vardı bi kaç tane onları da dahil etmedim. Oyuncu koltuğunu dahil etmedim. Frisby PSU yu dahil etmedim. Teşekkürürler.
Aslında bunları bileşen türlerine göre sınıflandırabilirsin.
Ekran kartı indirimleri - Anakart indirimleri vs.
Sınıfları da kendi içlerinde sıralayabilirsin, hangi indirim ne kadar iyi, hangisi alınabilir vs.

Listeye dahil etmediğin ürünleri de ek bir bölüme ekleyebilirsin.
Belki oyuncu koltuğu arayan vardır, en azından fikir sahibi olur.
Bir önceki MSI oyuncu koltuğu çok iyiydi mesela.
DA Forum içerisinde de alanlar olmuştu.

dogubati

80+
çok güzel bir konu olmuş. eski fiyatları bildiğimizde daha sağlıklı yorum yapabiliyoruz. elinize sağlık

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Buğra

@Emirhandkee dostum tabloyu hazırlamışken senide etikeliyeyim dedim. Gündüz konuşmuştuk.
Dostum geçen hafta anakart indirime girmişti diye hatırlıyorum listede göremedim model ve fiyatı neydi hatırlıyor musun?

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dostum geçen hafta anakart indirime girmişti diye hatırlıyorum listede göremedim model ve fiyatı neydi hatırlıyor musun?
Screenshot_15.png
Screenshot_14.png
Screenshot_17.png
Screenshot_16.png
Screenshot_13.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Buğra
Top Bottom