Neler Yeni

İlden ile otobüsle bisiklet gönderimi

Zurexby

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muhammed Sami Turhan
Merhaba arkadaşlar ikinci el bisiklet almayı düşünüyorum ve letgo dan buldum bitane ama kargo ile fazla tutacağı için otobüsle almayı düşünüyorum otobüsle bisiklet gönderimi hakkında bilgi sahibi olan ya da daha önce göndermiş olan birileri cevap verebilir mi teşekkür ederim

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Otobüs firmasına sormanız daha hızlı ve garanti olacaktır.

Uygâr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,556
İsim
Uygar Güllüpınar
Instagram
lilnyks0
Merhaba arkadaşlar ikinci el bisiklet almayı düşünüyorum ve letgo dan buldum bitane ama kargo ile fazla tutacağı için otobüsle almayı düşünüyorum otobüsle bisiklet gönderimi hakkında bilgi sahibi olan ya da daha önce göndermiş olan birileri cevap verebilir mi teşekkür ederim
Otobüs muavini ile görüş. Cebine 3-5 bir şey sıkıştır getirir herhalde.

Zurexby

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muhammed Sami Turhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet ama bisikleti paketlemek falan mı gerekiyor yoksa bisiklete özel bi yer falan varmı onu merak ettim

weiwuer

80+ Bronze
Bagaja atiyor direkt. Paket falan yok

Farway

80+ Silver
Hocam muavine sorarsın,paketlemeye felan gerek yok metal malzeme bir şey olmaz koyarken dikkatli koyaralarsa çizilmez, ama bisiklet biraz büyük bir malzeme o yüzden koymayabilirler.Koyarlarsa üstüne jantlarına felanda bir şey sıkıştırıp yamultmazlarsa sıkıntısız gelir.

Zurexby

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muhammed Sami Turhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam muavine sorarsın,paketlemeye felan gerek yok metal malzeme bir şey olmaz koyarken dikkatli koyaralarsa çizilmez, ama bisiklet biraz büyük bir malzeme o yüzden koymayabilirler.Koyarlarsa üstüne jantlarına felanda bir şey sıkıştırıp yamultmazlarsa sıkıntısız gelir.
Teşekkürler

Top Bottom