Neler Yeni

Çözüldü✓ İ3 2120 işlemci için rx 570 ekran kartı almalımıyım

Mota

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yılmaz Mota
Ekran kartım yandığı için YAKIN ZAMANDA yeni bir ekran kartı almak istiyorum fakat işlemcim i3 2120 almak istediğim kart rx570 4g veya benzeri bir kart ve işlemciyi değiştirebilecek param yok paramı ramı 8gb yapmak için yarcamayı düşünüyorum darboğaz olması muhtemel. Ekran kartının güçlü olmasını istiyorum çünkü şuanki oyunlarım yüksek grafik istiyor mesela metro exodus gibi biliyorum fazla exodus gibi bir oyun özellikle bu işlemci için ama oynamak istiyorum. Ram i zamanla arttırırım 16 yaparım diye düşünüyorum i3 2120 için iyi bir ekran kartı bulamadım sizce ne yapmalıyım darboğazı göze almalımıyım ?

Not: gt 1030 gibi ekran kartları yetersiz kalıyor benim için biraz daha yüksek olması gerekiyor

NotCry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Efe Tuncay ÖZCAN
Darboğaz yapar bence rx470 falan alabilirsin

• Beğen
Reaksiyonlar: Mota

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,240
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
seni anlıyorum bi benzer durum da bende var i5 4440 işlemciye 1660 super almayı düşünüyorum eğer sen de benim gibi lagları fps dropları göze alacaksan alabilirsin
ayrıca bu sitede işlemcinin fps e olan kötü etkisi , oyunlarda alacağın fps değeri yazıyor yararlı site buraya göz atmadan karar verme
ayarlar senin işlemci ve rx 570 e göre yapılı
quality present'ı düşürerek diğer ayarlara da göz atabilirsin

• Beğen
Reaksiyonlar: Mota

Mota

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yılmaz Mota
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
almışken iyi bir ekran kartı almak istiyorum witcher 3 medium veya high da oynamak güzel değilmi bence herkesin hakkı olmalı
bu arda gt1030 un üstünde olmalı demek istemiştim aşırıya kaçmadan
Mesaj otomatik birleştirildi:

çok fazla darboğaz olmasını istemiyorum fakat dediğim gibi güçlü ekran kartının olması iyi olur bence veya ram i yükseltmek yerine
Core i3-9100F almak mantıklımıdır rx570 ile yine

Son düzenleme:
Top Bottom