Neler Yeni

Öneri { HS 35 İncelemesi (2. El) }

Leurox

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Merhaba, sevgili, değerli forum vatandaşları bugün sizlerle birlikte, Corsair HS 35`in incelemesini yakından yapacağız.

IMG_20200905_153242.jpg

Öncelikle buranın altını çiziyorum bu ürün ikinci el buna dikkat edelim yorumlarınız ona göre yapın.

Piyasası 380-400 TL olan bir kulaklıktan bahsediyoruz bu fiyatta rakipleri:

Logitech G332, Steelseries Artics 1, Rampage RM-K60 Drop Plus, SteelSeries Artics RAW,

Yani benim aklıma gelen kulaklıklar bunlar.

Satıcıyla fiyat olarak 200 TL`ye anlaştık.

Satıcıyla konuştuğum üzere tek bir çizik dahi olmadığını kutusu faturası olduğunu söyledi.

Neyse böyle anlaştık ben bir hafta ürünü kullanıcam sıkıntı çıkarsa iadeye gidicem.

Kulaklık aynı gün bana ulaştı tek hayal kırıklığı içinden dönüştürücüsü çıkmadı.

Yani size, bazılarına, komik bir durum olabilir ama ben 2 aydır mikrofonsuzum ve yine mikrofon kullanamadım

Yani birde bende orijinal takıntısı var ben kendi dönüştürücüsünü istedim ama olmadı dışardan dönüştürücü aldım şuan onu bekliyorum

Bende satıcıyla konuştum böyle böyle dönüştürücü çıkmadı işte diyor ``yok içinden öyle bir ürün çıkmadı böyle bir şey yok`` saçma sapan konuştu dedim kale almıyorum

Şimdi şuan kullanıyorum baştan söyleyeyim;

Terleme, Kafa Sıkma, Baş Ağrıtma ve diğer gibi gibi sorunlar yaşanmıyor bu ku-lak-lık-ta

Şöyle söyleyeyim çok iyi ses kasıyor;

CS:GO, Valorant ve daha çok fps oyunlarında çok iyi ses kasıyor

Örnek: İşte geçen CS:GO oynuyoruz yani o kadar iyi ses kastıki Dust 2 de tüneldeyim, bombayı B`ye kurdular 2V1 atıyorum tek başımayım, giriyorum tünele shift ile tünelde adam kafasını bildiğin yere sürttü kuduz gibi resmen, o derece ses geldi bana nyshe devamını boşverin :ROFLMAO:

Tek sıkıntısı ney biliyormusunuz şu kafamıza koyduğumuz yerler gıcırdıyor bak tam şurası;

hayr.png

Yani bunun dışında bir
sıkıntı bulamadım.

Size şöyle söyleyeyim bu bütçede alınabilecek en iyi kulaklık bakın altını çiziyorum Rampage RM-K60 DROP PLUS.

Bakın burda ne fanboyluk, nede bir sponsorluk söz konusu değil.

HS 35`e geri döndüğümüzde bir sorunu vardır ki gıcırdama sorunu bunun sebebi de, malzeme kalitesi.

Ben şahsen rahatsız oldum ama verdiğim fiyata göre bu kadarda olur.

Birde kulaklıkta bir özellik olarak mikrofon tak/çıkar özellikli bir mikrofon.

Kısayol tuşlarıda çok işe yarıyor bu a-ra-da.

IMG_20200906_000506.jpg

Herkes istediği soruyu sorabilir kulaklıklar hakkında incelemem bu kadardı yani ilk incelememiz eksiğim/yanlışım varsa mutlaka belirtin, kendinize iyi bakın,

Bu incelemeye destek olan yer parkesi, Huawei Modem, Turkcell Superonline, ve kapı koluna burdan teşekkürler!.

Trexsons

80+ Silver
En İyi Cevap
1
İyi inceleme.

firat sobutay

80+ Platinum
En İyi Cevap
49
Merhaba, sevgili, değerli forum vatandaşları bugün sizlerle birlikte, Corsair HS 35`in incelemesini yakından yapacağız.

Alıntıyı görüntüle

Öncelikle buranın altını çiziyorum bu ürün ikinci el buna dikkat edelim yorumlarınız ona göre yapın.

Piyasası 380-400 TL olan bir kulaklıktan bahsediyoruz bu fiyatta rakipleri:

Logitech G332, Steelseries Artics 1, Rampage RM-K60 Drop Plus, SteelSeries Artics RAW,

Yani benim aklıma gelen kulaklıklar bunlar.

Satıcıyla fiyat olarak 200 TL`ye anlaştık.

Satıcıyla konuştuğum üzere tek bir çizik dahi olmadığını kutusu faturası olduğunu söyledi.

Neyse böyle anlaştık ben bir hafta ürünü kullanıcam sıkıntı çıkarsa iadeye gidicem.

Kulaklık aynı gün bana ulaştı tek hayal kırıklığı içinden dönüştürücüsü çıkmadı.

Yani size, bazılarına, komik bir durum olabilir ama ben 2 aydır mikrofonsuzum ve yine mikrofon kullanamadım

Yani birde bende orijinal takıntısı var ben kendi dönüştürücüsünü istedim ama olmadı dışardan dönüştürücü aldım şuan onu bekliyorum

Bende satıcıyla konuştum böyle böyle dönüştürücü çıkmadı işte diyor ``yok içinden öyle bir ürün çıkmadı böyle bir şey yok`` saçma sapan konuştu dedim kale almıyorum

Şimdi şuan kullanıyorum baştan söyleyeyim;

Terleme, Kafa Sıkma, Baş Ağrıtma ve diğer gibi gibi sorunlar yaşanmıyor bu ku-lak-lık-ta

Şöyle söyleyeyim çok iyi ses kasıyor;

CS:GO, Valorant ve daha çok fps oyunlarında çok iyi ses kasıyor

Örnek: İşte geçen CS:GO oynuyoruz yani o kadar iyi ses kastıki Dust 2 de tüneldeyim, bombayı B`ye kurdular 2V1 atıyorum tek başımayım, giriyorum tünele shift ile tünelde adam kafasını bildiğin yere sürttü kuduz gibi resmen, o derece ses geldi bana nyshe devamını boşverin :ROFLMAO:

Tek sıkıntısı ney biliyormusunuz şu kafamıza koyduğumuz yerler gıcırdıyor bak tam şurası;

Alıntıyı görüntüle

Yani bunun dışında bir
sıkıntı bulamadım.

Size şöyle söyleyeyim bu bütçede alınabilecek en iyi kulaklık bakın altını çiziyorum Rampage RM-K60 DROP PLUS.

Bakın burda ne fanboyluk, nede bir sponsorluk söz konusu değil.

HS 35`e geri döndüğümüzde bir sorunu vardır ki gıcırdama sorunu bunun sebebi de, malzeme kalitesi.

Ben şahsen rahatsız oldum ama verdiğim fiyata göre bu kadarda olur.

Birde kulaklıkta bir özellik olarak mikrofon tak/çıkar özellikli bir mikrofon.

Kısayol tuşlarıda çok işe yarıyor bu a-ra-da.

Alıntıyı görüntüle

Herkes istediği soruyu sorabilir kulaklıklar hakkında incelemem bu kadardı yani ilk incelememiz eksiğim/yanlışım varsa mutlaka belirtin, kendinize iyi bakın,

Bu incelemeye destek olan yer parkesi, Huawei Modem, Turkcell Superonline, ve kapı koluna burdan teşekkürler!.
Video gibi inceleme olmus çok iyi.

arkansas

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Yararlı inceleme.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,784
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Ellerine sağlık gardaş güzel inceleme olmuş :D
Işıq hızında😂

Leurox

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,645
İsim
-
Güzel inceleme olmuş. 2.el’e nasıl güvendiniz? Gidip elden mi teslim aldınız,kargo ile mi aldınız?

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,784
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Teşekkür ederim :love:
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya aklıma yine o reklam geldi bak :ROFLMAO:
Bu arada teşekkür ederim bana vakit ayırdığın için:love:
Biz sana teşekkür ederiz güzel inceleme olmuş.

Leurox

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Güzel inceleme olmuş. 2.el’e nasıl güvendiniz? Gidip elden mi teslim aldınız,kargo ile mi aldınız?
Babamın işyerine getirmiş babamda parasını peşin vermiş, yani böyle aldık zaten ilan yakınımdaydı ama vaktimiz yoktu böyle yaptık.
2. El benim ana vatanım gibi düşün yani güveniyorum Abdullah Abi gibi inceledim bi oynattım menteşe sesini duydum sonra burda konu açtım, farkettimki herkesde aynı sorun varmış taa ki o güne kadar yeni anlamışlar, yani dedim bu kadarda olsun hani.

Ellerine sağlık hocam güzel inceleme videodaymışım gibi
Herkes aynı şeyi söylüyor vallaha, teşekkürler bana vakit ayırdığınız için hepinize teker, teker, teşekkür ediyorum :love:

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,645
İsim
-
Babamın işyerine getirmiş babamda parasını peşin vermiş, yani böyle aldık zaten ilan yakınımdaydı ama vaktimiz yoktu böyle yaptık.
2. El benim ana vatanım gibi düşün yani güveniyorum Abdullah Abi gibi inceledim bi oynattım menteşe sesini duydum sonra burda konu açtım, farkettimki herkesde aynı sorun varmış taa ki o güne kadar yeni anlamışlar, yani dedim bu kadarda olsun hani.

Herkes aynı şeyi söylüyor vallaha, teşekkürler bana vakit ayırdığınız için hepinize teker, teker, teşekkür ediyorum :love:
Ben çok güvenemiyorum 2.el’e. Sence 2.el klavye alınır mı?

Top Bottom