Neler Yeni

Öneri Hem kablolu hem kablosuz mouse

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ahmet Buğra Şaşmaz
Arkadaşlar ben hem kablolu hem kablosuz bir gaming mouse arıyorum.yani istediğinde kablosuz olarak kullanılacak istediğim de kablolu. Pil yerine bataryalı olursa daha iyi olur. Şarj etmek için kablolu kullanabilirim. F/P olursa sevinirim. Ve tabii ki birazda ışıklı mışıklı. Şimdiden teşekkürler. Bütçe 400₺ ve altı.

Kimera

80+ Bronze
Bütçe belirtmemekte ısrarcı davranacaksanız; ben sizi Rival serisinden başlatıp, Deathadder serisinden çıkartayım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ahmet Buğra Şaşmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gamepower devour diye bir mouse buldum fikri olan veya bilgisi olan bişeyler söylerse çok sevinirim.Burdaki forumda fikirlerinizi paylaşır mısınız;

ayberkd50

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,064
İsim
Ayberk dik
İlgilendiği Kategoriler
Motorlu motorsuz araçlar, telefon(mobil cihazlar), bilgisayar
Instagram
ayberkd50
Arkadaşlar ben hem kablolu hem kablosuz bir gaming mouse arıyorum.yani istediğinde kablosuz olarak kullanılacak istediğim de kablolu. Pil yerine bataryalı olursa daha iyi olur. Şarj etmek için kablolu kullanabilirim. F/P olursa sevinirim. Ve tabii ki birazda ışıklı mışıklı. Şimdiden teşekkürler. Bütçe 400₺ ve altı.
Bence bataryayı boşver kablosuzuda steelseries rival 3 al bence

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
logitech'in vardı böyle bir mouse'u. type c ile kablolu, usb ile kablosuz kullanabiliyordun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ahmet Buğra Şaşmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Shadow40

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem
Merhaba bende aynı bu özelliklerde mouse arayışındayım en son neyde kara kıldın acaba, bu zamana geçen süredeki tecrübelerini öğrenmek isterim, bütçe 700 ün altı

Top Bottom