Neler Yeni

Hem gezerken oyun oynayabileceğim, hem de en güzel şekilde video montajı yapabileceğim Renderlik dizüstü bilgisayarı önerebilir misiniz?

lmkyl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Kemal YILMAZ
Merhabalar, bu ilk konum ve doğrusu uzun zamandır araştırdığım fakat bir türlü sonuç bulamadığım bir konuda yardıma ihtiyacım var.

Şöyle ki, yakın zamanda bir Türk dünyası gezisi düşünmekteyim. Gezerken de gezimi vloglaştırıp montajlayabilmek istediğim bir bilgisayar arıyorum fakat aynı zamanda gezmediğim dönemlerde GTA5 gibi dev sistem gerektiren oyunları rahatlıkla oynatan, Bilgisayar ya da Yazılım mühendisliği (daha belli değil başvuruda:() eğitimimde bana yardımcı olabilecek bir sistem aramaktayım...

Doğrusu Render temalı bir videonun Donanım Arşivi kanalında olmaması üzücü:(
Edit: Bütçem Max. 10000₺ ne kadar çok ucuz olursa o kadar iyi...

İyi günler, şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45

Arthur Morgan

80+ Gold
En İyi Cevap
5
Merhabalar, bu ilk konum ve doğrusu uzun zamandır araştırdığım fakat bir türlü sonuç bulamadığım bir konuda yardıma ihtiyacım var.

Şöyle ki, yakın zamanda bir Türk dünyası gezisi düşünmekteyim. Gezerken de gezimi vloglaştırıp montajlayabilmek istediğim bir bilgisayar arıyorum fakat aynı zamanda gezmediğim dönemlerde GTA5 gibi dev sistem gerektiren oyunları rahatlıkla oynatan, Bilgisayar ya da Yazılım mühendisliği (daha belli değil başvuruda:() eğitimimde bana yardımcı olabilecek bir sistem aramaktayım...

Doğrusu Render temalı bir videonun Donanım Arşivi kanalında olmaması üzücü:(

İyi günler, şimdiden teşekkürler
https://www.monsternotebook.com.tr/...n=487577&secenek=&secenek2=&adet=1&lang=tr-TR
Ramini 16gb yapıp alabilirsiniz

lmkyl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Kemal YILMAZ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bütçe belitirseniz daha iyi yardımcı olurlar
Hocam bütçe sınırım yok yani atıyorum 2000tl de olabilir max 10 bin de. Çünkü yabancı ülkeden satın almayı düşünüyorum yine de o ülkede bulamazsam Tcden alırım. Min. 2000₺ Max. 8000₺ diyelim.

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Hocam bütçe sınırım yok yani atıyorum 2000tl de olabilir max 10 bin de. Çünkü yabancı ülkeden satın almayı düşünüyorum yine de o ülkede bulamazsam Tcden alırım. Min. 2000₺ Max. 8000₺ diyelim.
8000 TL ye bunu öneririm rakibi yok.

Özgürcan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a5-v15-8-3/ ucretsız bakımı var teknıs servısınıde begenıyorlar max butcede bunu bulabıldım daha ıyısı tabı vardır bende laptop oldugu ıcın teknıs sevıs termal macun temızlk bakım seylerıde onemlı oldugunu dusunuyorum.

Arthur Morgan

80+ Gold
En İyi Cevap
5
Ramini 16gb yapıp alabilirsiniz bunu

lmkyl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Kemal YILMAZ
Hocam çok güzel incekeyeceğim bunu fiyat olarak da çok yüksek değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam Workstation ileriki dönemde almak istiyorum. Şuan max 10 binlik bir bilgisayar ile 3, 4 yıl işimi ilerletip sonra kastığım parayla o pcye geçebilirim diye düşünüyorum.

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a5-v15-8-3/ ucretsız bakımı var teknıs servısınıde begenıyorlar max butcede bunu bulabıldım daha ıyısı tabı vardır bende laptop oldugu ıcın teknıs sevıs termal macun temızlk bakım seylerıde onemlı oldugunu dusunuyorum.
Çok teşekkür ederim bu serinin A7 versiyonunu da önerdiler önerilere baktığımda sanırım Monster render + oyun bakımından en iyi durumda. Fan sesi vb derdim yok.

8000 TL ye bunu öneririm rakibi yok.
Hocam internetim siteyi açmıyor ama inceleyeceğim🌹

Son düzenleme:
Top Bottom