Neler Yeni

Harddiskimde sorun var ama ssd alıcam

JionPawae

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
İlker Uluer
Gençler şimdi benim 1 tb harddisk im var fakat %100 disk kullanıyor pc de sürekli donuyor bunun çözümü varsa yazarmısınız ben her türlü yolu denedim fakat geçmedi şimdi ssd almak isyiyorum windows vs. Herşeyi oraya atıcam donma kasma vs olut mu yine ?

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Gençler şimdi benim 1 tb harddisk im var fakat %100 disk kullanıyor PC de sürekli donuyor bunun çözümü varsa yazarmısınız ben her türlü yolu denedim fakat geçmedi şimdi SSD almak isyiyorum windows vs. Herşeyi oraya atıcam donma kasma vs olut mu yine ?
Olmaz, disk sorunu HDD olduğu için.

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
yusuf kerem
Bozuk diskinize bir şey yüklerseniz oyun,uygulamalar size sorun çıkaracaktır aniden oyundan atma gibi şeyler olabilir ama windows'u SSD'ye yükleyeceğiniz için windows içi sıkıntı olmaz

JionPawae

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
İlker Uluer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bozuk diskinize bir şey yüklerseniz oyun,uygulamalar size sorun çıkaracaktır aniden oyundan atma gibi şeyler olabilir ama windows'u SSD'ye yükleyeceğiniz için windows içi sıkıntı olmaz
peki bozuk disk tamir olabilir mi olur sa ne gibi yerler de olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
yusuf kerem
O sorunu internet üzeriden bulup size söylemem imkansız bir şey bilgisayar bileşenlerinden anlayan bir kişiye götürmelisiniz.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,846
İsim
Sarp Yılmaz
Gençler şimdi benim 1 tb harddisk im var fakat %100 disk kullanıyor PC de sürekli donuyor bunun çözümü varsa yazarmısınız ben her türlü yolu denedim fakat geçmedi şimdi SSD almak isyiyorum windows vs. Herşeyi oraya atıcam donma kasma vs olut mu yine ?
HDD'lerde oluyor genelde bu %100 disk problemi , SSD alman şart.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tabi kurulur size geriye 90GB gibi bir yer kalır.
Fakat şöyle bir durum var 120gb'lık bir SSD de 120gb yer olmuyor daha az oluyor o da var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
yusuf kerem
Evet biliyorum ama zaten windows 30GB bildiğim kadarıyla benim sistemimde çok daha az yer kaplıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,926
Üyeler
138,444
Son üye
nakkaf
Top Bottom