Neler Yeni

Hangisi PC'yi Almalıyım? Noldor X V2 mi , BLADE 5600XT mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Canberk
Arkadaşlar 8bin bütçem var lakin, fiyat farkı olan bu iki ürün arasında çok kaldım. (Bütçemden kendime ne kadar ayırırsam kardır diye bakıyorum bu arada.)

Öncelikle şunu belirteyim, öğretmenim. Oyun oynamayı çok seviyorum ama zamanımın çoğunu PC başında geçiremiyorum haliyle. Oynadığım oyunlarda LOL, Valorant, Rocker League, Fifa, 2K. Sizlerin değerli yorumları ile kafamda bir çok sorunun çözüleceğini biliyorum. Arasında kaldığım 2 PC'nin de linkini bırakıyorum buraya. Şimdiden teşekkürler. (Bu arada ileride daha iyi sistem gerektiren oyunlar oynamak isteme ihtimalime karşı bu PC'lere yöneldim. Yoksa oynadığım oyunlar için ikisinin de yeteceğini düşünüyorum.)

Üstteki iki link arasında kaldığım ürünler ama bir yandan son attığım linkte fiyat performans ürünü gibi geliyor gözüme. 1660 Super'de beni kurtarır diye düşünüyorum ama bilemedim.

Bunlar dışında da her türlü fikre açığım. Bu iki gün içerisinde halletmek istiyorum.

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
Bence Blade 5600xt içeren sistem kötü görünmüyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Canberk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir tık daha pahalı haklısın ama içindeki ekran kartı rog strix 3 fanlı. Birde hem ssd hemde bellek'te biraz daha önde. Dolayısıyla daha pahalı olması normal değil mi ? Olması gerekenden daha mı pahalı olduğunu düşünüyorsunuz ?

firat sobutay

80+ Platinum
En İyi Cevap
49
Bir tık daha pahalı haklısın ama içindeki ekran kartı rog strix 3 fanlı. Birde hem ssd hemde bellek'te biraz daha önde. Dolayısıyla daha pahalı olması normal değil mi ? Olması gerekenden daha mı pahalı olduğunu düşünüyorsunuz ?
Değil işlemcisi daha düşük .

BLADE 5600XT de 3600 var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Canberk
O sistem ilk çıktığında 5.500 TL ydi o zaman alınırdı
Ama şimdİ ALINMAZ pahalı.
O sistemden SSD farklıymış tabi o kadar fark yapar mı bilmem ama şimdiki SSD için yorumlar gayet güzel. Bir de dolar kur farkı derken bilemedim. Teşekkürler yine de.

Top Bottom