Neler Yeni

Hangi pc daha iyi ????

Metehann.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,685
İsim
Metehan
deymez intel fanboyu falan diyozda intel fanboyundan çok amd fanboyu var.

Yigit06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Yiğit
bir eyemdi fanboyu daha intel oyun performansinda daha iyi ve daha ucuz halbuki düsük ram frekansi ile 3600 ün gücünü gwçiyor dostum
kanka fan boy değilim doğruları söylüyorum youtube a 5 3600 vs i5 10400f benchmarks yaz oradan izle videoyu tekli çekirdektede çoklu çekirdektede alıyor amd izle ve gör kardeşim

King Of Arnor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
Mirux Mirux

Metehann.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,685
İsim
Metehan
kanka fan boy değilim doğruları söylüyorum youtube a 5 3600 vs i5 10400f benchmarks yaz oradan izle videoyu tekli çekirdektede çoklu çekirdektede alıyor amd izle ve gör kardeşim
kardeş 3600 daha pahalı anlamiyonmu 10400f daha ucuz ve daha dusük ram frekansıyla 3600 u geçiyo 3600 bu fiyati hak etmio

King Of Arnor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
Mirux Mirux
youtube test videolarını izlemiyor sanki bunu diyen görende bütün işlemcileri alıp kendi test ediyor sanacak :D
Tabikide kendim alıp test ediyorum siz izliyormusunuz 🤣

Metehann.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,685
İsim
Metehan
youtube test videolarını izlemiyor sanki bunu diyen görende bütün işlemcileri alıp kendi test ediyor sanacak :D
1. si youtube deki videolarda sistem bitek islemci monte edilmio ekran kartıda var fps i ekran karti belirler eğer onlara bakıp 3600 daha iyi diyosan boyle konulara girme insanlarida yanlis yönlendirme uzme.

Yigit06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Yiğit
Tabikide kendim alıp test ediyorum siz izliyormusunuz 🤣
aynen o yüzden aşağıdaki sistem sende demi aga bee işte millete hava atmamak söylememek için aşağıya o sistemi yazdın demi yoksa sende 10900k 2080ti 2 tane custom sıvı soğutmalı filan demi aga be
Mesaj otomatik birleştirildi:

1. si youtube deki videolarda sistem bitek islemci monte edilmio ekran kartıda var fps i ekran karti belirler eğer onlara bakıp 3600 daha iyi diyosan boyle konulara girme insanlarida yanlis yönlendirme uzme.
kanka aynı ekran kartlarında deniyolar merak etme cahil değil adamlar sadece sen bilmiyosun yani :D

King Of Arnor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
Mirux Mirux
aynen o yüzden aşağıdaki sistem sende demi aga bee işte millete hava atmamak söylememek için aşağıya o sistemi yazdın demi yoksa sende 10900k 2080ti 2 tane custom sıvı soğutmalı filan demi aga be

kanka aynı ekran kartlarında deniyolar merak etme cahil değil adamlar sadece sen bilmiyosun yani :D
amd ve intelin ceo suyum

Metehann.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,685
İsim
Metehan

bunları Ram frekansı işlemcinin sıcakliğıda belirliyo dostum. bitek ekran kartını işlemci yazipmı bakıyon

Yigit06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Yiğit
kardeş 3600 daha pahalı anlamiyonmu 10400f daha ucuz ve daha dusük ram frekansıyla 3600 u geçiyo 3600 bu fiyati hak etmio
kardeş sen anlıyon mu benchmarks ta adam solluyor geçiyor anliyon mu araştırıyon mu

amd ve intelin ceo suyum
tm.

bunları Ram frekansı işlemcinin sıcakliğıda belirliyo dostum. bitek ekran kartını işlemci yazipmı bakıyon
kanka her şey aynı sadece işlemci anakart farklı analamıyon mu sen yoksa küçük veletlere anlatır gibi mi anlatıyım ? :D

Metehann.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,685
İsim
Metehan
kardeş sen anlıyon mu benchmarks ta adam solluyor geçiyor anliyon mu araştırıyon mu

tm.
Benchmarka bakıp kabullenemez. ona bakarsan bu videodaki gibi biz nie 9900k dan güclü 9100f i almiyoz ?

tm.

kanka her şey aynı sadece işlemci anakart farklı analamıyon mu sen yoksa küçük veletlere anlatır gibi mi anlatıyım ? :D
kardeş tavsiyem boş beles konulara cvp yazman çünki 2 benchmark testine bakıp o işlemci daha iyi diyosun halbuki bilmiyosun ki mimariyi bilmiyosun ki sıcaklık değerlerini bilmiyosun ki darboğazı

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,782
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
la nasıl aynı güçte vallaha çıldıracam ya
al bak kardeşim ya lütfen bak bu siteden karşılaştırma yapabilirsin bak araştır ve ryzen 5 3600 kesinlikle 10400f den daha güçlü aynı core aynı threads sayısı fark etmez o zmn şöyle düşün ryzen 5 2600 de 6 core 12 threads ryzen 5 3600 de o neden daha güçlü işlemci parcacığının gücüne bağlı az araştır gözünü seveyim.
Ya gardaş git oyun testlerine bak bana 1 siteden bakıp söyleme adamı deli etme.

la nasıl aynı güçte vallaha çıldıracam ya
al bak kardeşim ya lütfen bak bu siteden karşılaştırma yapabilirsin bak araştır ve ryzen 5 3600 kesinlikle 10400f den daha güçlü aynı core aynı threads sayısı fark etmez o zmn şöyle düşün ryzen 5 2600 de 6 core 12 threads ryzen 5 3600 de o neden daha güçlü işlemci parcacığının gücüne bağlı az araştır gözünü seveyim.
Gardaş git oyun testlerine bak bana r5 3600e 350tl fazla vermeyi savunma.
Hepiniz amd fanboyu olmuşsunuz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,610
Üyeler
138,384
Son üye
QTuran
Top Bottom