Neler Yeni

HANGİ İNTERNETİ TERCİH ETMELİYİM

K4TRANN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Emirhan ÖNAL
Halihazırda Türk Telekom kullanıyorum. Başka bir internet sağlayıcısına geçicem. Hiç düşünmeden kablonet'e geçerdim ama altyapısı yok. Superonline çok pahalı. Türknette ping sorunu var.Yani anlıyacağınız Netspeed veya millenicom arasında bir seçim yapmam gerek. Netspeed, Millenicom ve Turknet 'te taahhüt olmadığı için ve fiyatlarına göre iyi download ve upload hızları verdikleri için hepsini deniyeceğim. Konuyu açma sebebim ise sizin yorumlarınızı almak. Bu 3 iss'dan birini kullanan varsa yorumlarını belirtebilirler. Download ve upload hızları zaten belli. Benim merak ettiğim şey ping değerleri. Özellikle CSGO gibi yurt dışına bağlanılan oyunlardaki değerler.

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,140
İsim
Umut Dağ
Netspeed alman daha iyi olur bence. Millenicom'da teknik ekip babında sıkıntı yaşayanlar vardı.

GoktugGecer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
Göktuğ Gecer
Facebook
100006001727289
Millenicom ve Turknet'i fiyat performans anlamında tercih edebilirsin. Bir çok internet firmasını kullandım, hizmet ve ulaşılabilirlik açısından ben Millenicom'u tercih ediyorum ve şuandada kullanıyorum. @Ew1rhan

Xeraton

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
893
İsim
Halil İbrahim Memiş
ne hızlar verıyorlar

alpolojix

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,883
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

hakanoncul9

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,040
İsim
Hakan Öncül
Instagram
hakanoncul9
Steam
https://s.team/p/cnrp-vkvb/KJTNGHKW
Twitter
hakanoncul9
Discord
https://discord.gg/w4BaEHcVg3
Halihazırda Türk Telekom kullanıyorum. Başka bir internet sağlayıcısına geçicem. Hiç düşünmeden kablonet'e geçerdim ama altyapısı yok. Superonline çok pahalı. Türknette ping sorunu var.Yani anlıyacağınız Netspeed veya millenicom arasında bir seçim yapmam gerek. Netspeed, Millenicom ve Turknet 'te taahhüt olmadığı için ve fiyatlarına göre iyi download ve upload hızları verdikleri için hepsini deniyeceğim. Konuyu açma sebebim ise sizin yorumlarınızı almak. Bu 3 iss'dan birini kullanan varsa yorumlarını belirtebilirler. Download ve upload hızları zaten belli. Benim merak ettiğim şey ping değerleri. Özellikle CSGO gibi yurt dışına bağlanılan oyunlardaki değerler.
200 megabit vodafone fiber kullanıyorum 1 senedir 1 kere internet sorunu yaşamadım ama altyapın varsa tabii ki

Sunay

80+ Silver
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,703
İsim
Sunay Koçak
Steam
https://steamcommunity.com/id/xsunay/
Discord