Neler yeni

HANGİ İNTERNETİ TERCİH ETMELİYİM

Ew1rhan

80+
Reaksiyon skoru
48
Halihazırda Türk Telekom kullanıyorum. Başka bir internet sağlayıcısına geçicem. Hiç düşünmeden kablonet'e geçerdim ama altyapısı yok. Superonline çok pahalı. Türknette ping sorunu var.Yani anlıyacağınız Netspeed veya millenicom arasında bir seçim yapmam gerek. Netspeed, Millenicom ve Turknet 'te taahhüt olmadığı için ve fiyatlarına göre iyi download ve upload hızları verdikleri için hepsini deniyeceğim. Konuyu açma sebebim ise sizin yorumlarınızı almak. Bu 3 iss'dan birini kullanan varsa yorumlarını belirtebilirler. Download ve upload hızları zaten belli. Benim merak ettiğim şey ping değerleri. Özellikle CSGO gibi yurt dışına bağlanılan oyunlardaki değerler.

Rennes

80+ Silver
Reaksiyon skoru
2,716
Netspeed alman daha iyi olur bence. Millenicom'da teknik ekip babında sıkıntı yaşayanlar vardı.

GoktugGecer

80+ Bronze
Reaksiyon skoru
345
Millenicom ve Turknet'i fiyat performans anlamında tercih edebilirsin. Bir çok internet firmasını kullandım, hizmet ve ulaşılabilirlik açısından ben Millenicom'u tercih ediyorum ve şuandada kullanıyorum. @Ew1rhan

alpolojix

80+ Silver
En İyi Cevap
10
Reaksiyon skoru
3,496
csgo gibi yurt dışına hızlı bağlanan demişsin.
yok ki.

Reaksiyon skoru
60
Halihazırda Türk Telekom kullanıyorum. Başka bir internet sağlayıcısına geçicem. Hiç düşünmeden kablonet'e geçerdim ama altyapısı yok. Superonline çok pahalı. Türknette ping sorunu var.Yani anlıyacağınız Netspeed veya millenicom arasında bir seçim yapmam gerek. Netspeed, Millenicom ve Turknet 'te taahhüt olmadığı için ve fiyatlarına göre iyi download ve upload hızları verdikleri için hepsini deniyeceğim. Konuyu açma sebebim ise sizin yorumlarınızı almak. Bu 3 iss'dan birini kullanan varsa yorumlarını belirtebilirler. Download ve upload hızları zaten belli. Benim merak ettiğim şey ping değerleri. Özellikle CSGO gibi yurt dışına bağlanılan oyunlardaki değerler.
200 megabit vodafone fiber kullanıyorum 1 senedir 1 kere internet sorunu yaşamadım ama altyapın varsa tabiki

Sunay

80+ Bronze
Reaksiyon skoru
504
Türktelekom veya vodafone olabilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
198,025
Üyeler
34,725