Neler Yeni

gtx 1650 s i3 9100f ne kadar dar boğaz olur

Emirhan Gümüş08

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
386
İsim
emirhan
gtx 1650 s i3 9100f ne kadar dar boğaz olur ve çok sıkıntı yaratırmı

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
97
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,731
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540

Kesteko

80+ Gold
En İyi Cevap
36
Bazı oyunlarda %15'e varan darboğazlara uğratabiliyor. Soket ölülüğünü saymaz isek fiyatının en iyisi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Okan Sakarya
benim düşünceme göre darboğaz darboğazdır azı çoğu olmaz bilgisayarınızın performansını ve ömrünü kısaltır ayrıca forumdada söylendiği gibi intelin 9. nesil işlemleri resmen çöptür 9. nesil işlemci alacaksanız ryzen tarafına yönelmeniz çok mantıklı olacaktır

TyLoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
869
İsim
faruk efe
benim düşünceme göre darboğaz darboğazdır azı çoğu olmaz bilgisayarınızın performansını ve ömrünü kısaltır ayrıca forumdada söylendiği gibi intelin 9. nesil işlemleri resmen çöptür 9. nesil işlemci alacaksanız ryzen tarafına yönelmeniz çok mantıklı olacaktır
darboğaz ömrü azaltmaz sadece tam verim alamaz diye biliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

3 4 ay sonra i5 9400 f almayı dusunuyorum yada amd ye gecmeyı
eğer amd ye geçeceksen anakart parası da çıkacak işlemci parasıda
geçiş yapmadan direk intel 5 alabiliyorsan al ama daha toplamadıysan pcyi tam bütçe söle yardımcı olalım

Emirhan Gümüş08

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
386
İsim
emirhan
darboğaz ömrü azaltmaz sadece tam verim alamaz diye biliyorum

eğer amd ye geçeceksen anakart parası da çıkacak işlemci parasıda
geçiş yapmadan direk intel 5 alabiliyorsan al ama daha toplamadıysan pcyi tam bütçe söle yardımcı olalım
Topladım msı 1650 süper core 3 9100f var h310 ankart 8 gb ram bide işlemci ve anakartı satıp amd sistem arasında ne kadar para farkı cıkıyo ona göre bir şey yapıcam

TyLoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
869
İsim
faruk efe
ben ömrüde kısaltıyor diye bliyorum
Darboğazın sisteme zararı yoktur. Tek zararı cebinize olur. Ekran kartınızın performansının %85 performansı alırsınız ama %15 kayıp olur o da cebinize zarar. Ayarları sona çekerek bu durumdan kurtulabilirsiniz. FPS düştükçe darboğaz azalır. Sisteme zararı olmaz merak etmeyin

Topladım msı 1650 süper core 3 9100f var h310 ankart 8 gb ram bide işlemci ve anakartı satıp amd sistem arasında ne kadar para farkı cıkıyo ona göre bir şey yapıcam
2. el piyasasını pek bilemiyorum ama madem var elinizde güle güle kullanın ilerki zamanda belki 10. nesil intele geçersiniz kim bilir veya amd ye ;)

Emirhan Gümüş08

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
386
İsim
emirhan
Darboğazın sisteme zararı yoktur. Tek zararı cebinize olur. Ekran kartınızın performansının %85 performansı alırsınız ama %15 kayıp olur o da cebinize zarar. Ayarları sona çekerek bu durumdan kurtulabilirsiniz. FPS düştükçe darboğaz azalır. Sisteme zararı olmaz merak etmeyin

2. el piyasasını pek bilemiyorum ama madem var elinizde güle güle kullanın ilerki zamanda belki 10. nesil intele geçersiniz kim bilir veya amd ye ;)
teşekkürler peki ufak tefek twitch yayınları ıcın elimdeki sistem uygunmudur fall guys rocket legue valorant gibi cok güc istemeyen oyunlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,987
Üyeler
140,586
Son üye
SHYROSE
Top Bottom