Neler Yeni

Gamepower Warlock sizce alınabilir mi ?

Brk2000B

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Berkehan Küçük
Merhaba arkadaşlar. Gamepower Warlock mekanik klavyesini almayı düşünüyorum. Sizce aynı fiyat aralığında önerdiğiniz bir mekanik klavye varmı

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Sorunlu diyorlar o klavyeye gamepowerın diğer klavyelerine bakabilirsiniz.

JLaid78

80+
Merhaba arkadaşlar. Gamepower Warlock mekanik klavyesini almayı düşünüyorum. Sizce aynı fiyat aralığında önerdiğiniz bir mekanik klavye varmı
Bazı kişiler o beyaz yerlere dokunuca hafif bir elektrik çarpıyor diyor ama düşük bir fiyata red switch bir klavye istiyorsan alabilirsin yok böyle uzun ömürlü ve kaliteli bişey istiyorsan corsair veya logitech güzel markalar

Brk2000B

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Berkehan Küçük
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bazı kişiler o beyaz yerlere dokunuca hafif bir elektrik çarpıyor diyor ama düşük bir fiyata red switch bir klavye istiyorsan alabilirsin yok böyle uzun ömürlü ve kaliteli bişey istiyorsan corsair veya logitech güzel markalar
Bir sorum daha var peki Mavi Switch ve Mavi Switch arsında sace ses ve tokluk mu var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir sorum daha var peki Mavi Switch ve Mavi Switch arsında sace ses ve tokluk mu var
Pardon Kırmızı ve Mavi

JLaid78

80+

Pardon Kırmızı ve Mavi
Yani ses olarak kırmızı daha sessiz diye biliyorum ama ikiside aynı gibi ses oranı ve tokluk var o kadar böyle aham şaham bişey yok ama sessiz klavye istiyorsan kırmızı öneririm

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Gamepower alacaksan SABER öneririm.

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
Mekanik klavye almak yerine kaliteli bir normal klavye al.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bulut Çağrı Çiftçi

Pardon Kırmızı ve Mavi
kırmızı olanlarda bayağı tuş sorunu gördüm fakat mavi olanlarda hiç tuş sorunu diye bir sorun yazmıyor. switch farkı da bu sanırım. 1 haftadır ben de kullanıyorum bütün tuşları denedim öyle bir sorunla karşılaşadım ki ben klavyeyi hor kullanan biri olarak söylüyorum ki fiyatına göre iyi bir klavye

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Efe Kıcır
Ben memnunum. Öneririm, sorun yaşarsan garantisine gönderirsin.

Top Bottom