Neler Yeni

Öneri Gamepower kulaklıkları hakkındaki eleştiriler

UlasErtan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ulaş Ertan
Arkadaşlar merhaba son 2 senedir çok memnun bir şekilde Steelseries Siberia 200 kullanıyordum ve mikrofonum bozulduğu için garanti kapsamında para iadesi aldım (ürün artık bulunmadığı için yenisini alamadım unlucky) para iadesi olan 190 TL'nin üstüne biraz daha ekleyip max 300 TL olacak şekilde kulaklık almaya çalışıyorum ve bu konuda Donanım Arşivi'nin videoları bana çok yardımcı oluyor. Gamepower ürünlerini çok seviyorum ve Luna , Mei RGB veya Medusa almak gibi bir planım var fakat internette sürekli olarak bu bahsi geçen kulaklıkların cızırtıları ve ses kalitelerindeki düşüklük hakkında eleştiriler görüyorum yardımcı olabilir misiniz veya bir kulaklık önerisinde bulunabilir misiniz şimdiden teşekkür ederim :) (2 sene önce 190 TL'ye almış olduğum bu kulaklığın şu an V2 olarak satışta bulunan aynısı 900 küsür TL bu arada)

ErnGnc

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Eren
Arkadaşlar merhaba son 2 senedir çok memnun bir şekilde Steelseries Siberia 200 kullanıyordum ve mikrofonum bozulduğu için garanti kapsamında para iadesi aldım (ürün artık bulunmadığı için yenisini alamadım unlucky) para iadesi olan 190 TL'nin üstüne biraz daha ekleyip max 300 TL olacak şekilde kulaklık almaya çalışıyorum ve bu konuda Donanım Arşivi'nin videoları bana çok yardımcı oluyor. Gamepower ürünlerini çok seviyorum ve Luna , Mei RGB veya Medusa almak gibi bir planım var fakat internette sürekli olarak bu bahsi geçen kulaklıkların cızırtıları ve ses kalitelerindeki düşüklük hakkında eleştiriler görüyorum yardımcı olabilir misiniz veya bir kulaklık önerisinde bulunabilir misiniz şimdiden teşekkür ederim :) (2 sene önce 190 TL'ye almış olduğum bu kulaklığın şu an V2 olarak satışta bulunan aynısı 900 küsür TL bu arada)
Bence siberia dan medusa ya geçme bir arkadaşım siberia (modelini tam olarak bilmiyorum) model kulaklık almıştı 3 yıl sonra bozulunca medusa aldı ama ses kalitesini çok beğenmedi ve artics 1 aldı şimdi bu kulaklıklar fiyatına göre iyi ama pahalıdan ucuza geçince alışana kadar sesi aşırı kötü gelebilir

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Hocam ses kaliteleri pek iyi değil ve kronik cızırtı sorunları var JD, GP kulaklıkların ben pek önermem. Luna falan da çok ağır ve rahat değiller. 300 TL civarına size önerim. https://urun.n11.com/mikrofonlu-kul...medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel&v=1.49.4 bu olur.

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,704
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Ben medusa'yı 2 yıl kullandım geçen ay rampage drop plus'a geçtim.
Medusa önermiyorum 350-380 civarı rampage drop plus öneriyorum.
Medusa'yı 130 liraya almıştım ve o paraya göre güzeldi ama ter ve ağrı yapıyordu. Zamanla pedler soyuldu, mikrofon 1-1.5 yılda bozuldu. Malzeme kalitesi çok iyi değil ve bence kesinlikle şu anki fiyatına değmez. Rampage drop plus'a gelelim. Ses kalitesi, yüksekliği, basslar, mikrofon, malzeme kalitesi vs. Hepsi çok kaliteli ve kesinlikle öneriyorum.
İncelemem:

Top Bottom