Neler Yeni

Gamegarajdan sistem alacaksanız bunları yaparak tasarruf edebilirsiniz

kısacık rehberimiz de ki taktik leri beğendin mi ?

• Oy kullanan toplam üye
    7

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
BU YAPTIKLARIM AQUARİUS 5AN SİSTEM İÇİNDİR
Merhabalar şimdi gamegarajdan sistem alacak arkadaşlar için performansdan bir kayıp yaşamadan sistemi daha ucuza getirme yöntemini göstereceğim şimdi ilk yöntemimiz 480 gb ssd alacak arkadaşlar için gamegarajda bildiğiniz üzere crucial bx500 ssd ler var siz burada bütçeniz yetmiyorsa seçili ürün yok yazan yere tıklıyorsunuz ve fiyattan 452 lira düşüyor şimdi bundan sonra açıyorsunuz yeni sekme girdiniz akakçeye ssd kısmına ordan bu https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-...bu480gs25r-2-5-sata-3-0-fiyati,517632087.html ssd yi seçerek 22 TL niz cebinizde kalıyor aynı şeyi 240gb ssd alana arkadaşlarda yapabilir
geldik ram kısmına ramlerdede seçili ürün yok kısmına tıkladığınızda ramlerden 337 TL düşüyor yine girdiniz akakçeye ram kısmına girdikten sonra şunu sipariş ediyorsunuz https://www.akakce.com/ram/en-ucuz-...d480e82-3000db11-bellek-fiyati,608788455.html bu ramler 269 TL yani siz bu ramlerden 68 TL tassaruf ediyorsunuz ve bu hiç azımsanacak bir miktar değil para nede olsa kolay kazanılmıyor kolayda harcanmaması lazım
evet geldik kısacık rehberimizin sonuna ssd ve ram markaları görecelidir beğenmeyebilirsiniz ama ben bu 5an sistemi alacak olsam bunları yapardım montajınıda kendiniz yapabilirsiniz ve bu dediklerimi yaparak toplamda 90 TL tasarruf ediyorsunuz beğendiyseniz ankette değerlendirmeyi unutmayın eleştireceksenizde saygı çerçevesinde istediğinizi söyleyebilirsiniz :)

emirfurkan1907

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
534
İsim
Emir Furkan
Merhabalar şimdi gamegarajdan sistem alacak arkadaşlar için performansdan bir kayıp yaşamadan sistemi daha ucuza getirme yöntemini göstereceğim şimdi ilk yöntemimiz 480 gb SSD alacak arkadaşlar için gamegarajda bildiğiniz üzere crucial bx500 SSD ler var siz burada bütçeniz yetmiyorsa seçili ürün yok yazan yere tıklıyorsunuz ve fiyattan 452 lira düşüyor şimdi bundan sonra açıyorsunuz yeni sekme girdiniz akakçeye SSD kısmına ordan bu https://www.akakce.com/SSD/en-ucuz-...bu480gs25r-2-5-sata-3-0-fiyati,517632087.html SSD yi seçerek 22 TL niz cebinizde kalıyor aynı şeyi 240gb SSD alana arkadaşlarda yapabilir
geldik RAM kısmına ramlerdede seçili ürün yok kısmına tıkladığınızda ramlerden 337 TL düşüyor yine girdiniz akakçeye RAM kısmına girdikten sonra şunu sipariş ediyorsunuz https://www.akakce.com/RAM/en-ucuz-...d480e82-3000db11-bellek-fiyati,608788455.html bu ramler 269 TL yani siz bu ramlerden 68 TL tassaruf ediyorsunuz ve bu hiç azımsanacak bir miktar değil para nede olsa kolay kazanılmıyor kolayda harcanmaması lazım
evet geldik kısacık rehberimizin sonuna SSD ve RAM markaları görecelidir beğenmeyebilirsiniz ama ben bu 5an sistemi alacak olsam bunları yapardım montajınıda kendiniz yapabilirsiniz ve bu dediklerimi yaparak toplamda 90 TL tasarruf ediyorsunuz beğendiyseniz ankette değerlendirmeyi unutmayın eleştireceksenizde saygı çerçevesinde istediğinizi söyleyebilirsiniz :)
ram çıkarılmıyor :) sepete eklediğimizde bellek en az 1 tane olmalıdır yazıyo

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Neoforza ram almam patriot ssdye de pek güvenmem xpg ram alın daha iyi zaten 2-20 TL daha pahalı ssdyi de kingston a400 alın.

emirfurkan1907

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
534
İsim
Emir Furkan
aga bende mi sıkıntı var acaba eklenmedi bende ram i 0 yapınca

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Şu 27tl daha ğahalı ama değer

Ram olarak da ben 0 ramle sepete ekleyebildim

Bu ram de 15tl daha pahalı ama bence değer.

MotionlessINWhite

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,521
İsim
Chris Motionless
Neoforza RAM almam Patriot SSD'ye de pek güvenmem XPG RAM alın daha iyi zaten 2-20 TL daha pahalı SSD'yi de kKngston A400 alın.
Neo Forza Çinli bir RAM üreticisi, yani 3 büyük firmanın belleklerini kullanıyorlar ve fiyatlarına göre çok iyi ürünleri var.
Patriot Burst 480G kullanıyorum ve adamlar 425TBW ömür biçmiş, zaten firma Alman ve çok sağlam.
1592391739076.png

Kingston A400 özellik açısından rakibi değil, bunun rakibi direkt 860 QVO serisi. Bence biraz daha araştırın, RAM konusunda da aynı şekilde.

MotionlessINWhite

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,521
İsim
Chris Motionless
Merhabalar şimdi gamegarajdan sistem alacak arkadaşlar için performansdan bir kayıp yaşamadan sistemi daha ucuza getirme yöntemini göstereceğim şimdi ilk yöntemimiz 480 gb SSD alacak arkadaşlar için gamegarajda bildiğiniz üzere crucial bx500 SSD ler var siz burada bütçeniz yetmiyorsa seçili ürün yok yazan yere tıklıyorsunuz ve fiyattan 452 lira düşüyor şimdi bundan sonra açıyorsunuz yeni sekme girdiniz akakçeye SSD kısmına ordan bu https://www.akakce.com/SSD/en-ucuz-...bu480gs25r-2-5-sata-3-0-fiyati,517632087.html SSD yi seçerek 22 TL niz cebinizde kalıyor aynı şeyi 240gb SSD alana arkadaşlarda yapabilir
geldik RAM kısmına ramlerdede seçili ürün yok kısmına tıkladığınızda ramlerden 337 TL düşüyor yine girdiniz akakçeye RAM kısmına girdikten sonra şunu sipariş ediyorsunuz https://www.akakce.com/RAM/en-ucuz-...d480e82-3000db11-bellek-fiyati,608788455.html bu ramler 269 TL yani siz bu ramlerden 68 TL tassaruf ediyorsunuz ve bu hiç azımsanacak bir miktar değil para nede olsa kolay kazanılmıyor kolayda harcanmaması lazım
evet geldik kısacık rehberimizin sonuna SSD ve RAM markaları görecelidir beğenmeyebilirsiniz ama ben bu 5an sistemi alacak olsam bunları yapardım montajınıda kendiniz yapabilirsiniz ve bu dediklerimi yaparak toplamda 90 TL tasarruf ediyorsunuz beğendiyseniz ankette değerlendirmeyi unutmayın eleştireceksenizde saygı çerçevesinde istediğinizi söyleyebilirsiniz :)
Bence çok mantıklı bir öneri olmuş, ellerine sağlık dostum :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,782
Üyeler
140,550
Son üye
Black Dynamite
Top Bottom