Neler Yeni

Gamegaraj PSU gerçekleri.

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Önce sertifikalarını sordum hemen 80+ ı itelemeye başladı tabi

1591626444998.png

AIGO mu teknoloji deviymiş 😆 😆

Neyse koruma sertifikalarını sordum

1591626519745.png

Bana bunu dedi. Sonra da şunu dedi arada opp vb. yazdım ama hızlı yazdığı için görmedi sanırım.

Şimdi firmalarla olan özel konuşmaları ifşalamak falan yasak ama özel bir şey değil bu sadece koruma sertifikaları hakkında bilgi almak istedim.

1591626653318.png

Ona inatla ocp ovp scp gibi bir sertifikası var mı diye sordum. Bana verdiği cevap:

1591626734222.png

Aman allahım meğer tüm koruma sertifikaları üst seviye seosonic psular falan tamamen yalanmış.

Bir kaç dakika sonra yine 80+ bronze sertifikasını hatırlattı

1591626874533.png

Aigo zaten güvenmediğim bir marka ve bu şekilde cevapları ile güvenimi daha çok sarstı. Dışarıdan 100-200tl daha ucuz diye hiç bir koruması olmayan bir psu almak istemezsiniz heralde.

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor
Herkes öneriyor bu sistemleri bir de, geçenlerde AIGO'nun ürettiğine dair bir kanıt var mı, diye sormuştum, bana da buna benzer bir şey atmışlardı. Sanki AIGO'ya güvenmeliymişiz gibi. Ben de hiç önermedim kimseye hazır sistem olarak, umarım kimse sorun yaşamaz.

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,802
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Ban yiyebilirsin kanka. Kendini rapor et konuyu silsinler. Yasak.

11- Firmalar ile olan özel yazışmalarınızı forumda ifşalamak

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben daha PSU Dan sorun yasayan gormedim
Anında sorun yaşayacaksın diye bir şey yok adama dümdüz soruyorum ovp ocp vb. bir setifikası var mı bana konuyu dolandırarak bu cevapları veriyor En son aynen şunu dedim bıkmıştım artık .
"

Ben sadece bu sertifikalardan hangilerinin bulunduğunu sormuştum ama doğru düzgün bir cevap alacağımı sanmıyorum psular verimlilikten ibaret değil. İyi günler.
"
İyi günler cevabımı alarak konuşmayı bıraktım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ban yiyebilirsin kanka. Kendini rapor et konuyu silsinler. Yasak.

11- Firmalar ile olan özel yazışmalarınızı forumda ifşalamak
Özel bir yazışma sayılmaz sadece psuların sertifikalarını sordum yani bir sorun yaşadığımdan değil sadece sayfalarındaki EKSİK bilgiyi öğrenmeye çalıştım.

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,802
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Özel bir yazışma sayılmaz sadece psuların sertifikalarını sordum yani bir sorun yaşadığımdan değil sadece sayfalarındaki EKSİK bilgiyi öğrenmeye çalıştım.
Sen bilirsin kanka. Boşuna uyarı yeme diye söyledim.

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,510
İsim
Batuhan ege
Anında sorun yaşayacaksın diye bir şey yok adama dümdüz soruyorum ovp ocp vb. bir setifikası var mı bana konuyu dolandırarak bu cevapları veriyor En son aynen şunu dedim bıkmıştım artık .
"

Ben sadece bu sertifikalardan hangilerinin bulunduğunu sormuştum ama doğru düzgün bir cevap alacağımı sanmıyorum psular verimlilikten ibaret değil. İyi günler.
"
İyi günler cevabımı alarak konuşmayı bıraktım.

Bunlari bilmem iyi oldu sag ol artik onermem

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,363
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Koruma sertifikası diye bir şey yok gerçekten. Güç kaynakları ise %90 ihtimalle AIGO üretimidir.

kubi07

80+
O konuştuğun kişiler zaten işten anlamayan insanlar oluyor genelde
Bende inventusu aramıştım bir kez.
Adam ssd ye 10-15 kez test yapın ısınır kendine gelir demişti :D

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Koruma sertifikası diye bir şey yok gerçekten. Güç kaynakları ise %90 ihtimalle AIGO üretimidir.
Aslında dediğin gibi tam olarak sertifikalayan bir kurum yok ne gibi bir korumalarının olduğunu sordum ama ovp, scp, opp,uvp, otp, ocp korumalarından 2-3 tane olsa giriş seviyesi bir psu için ideal Hani psularında bir koruma olsa göğsünü gere gere söylerdi zaten.

Bir de şahsına soruyorum piyasadan 200-300 TL daha ucuza getirmek için aigo psu alır mısın. @HABAR ın attığı konuda da birinin gamegaraj psusu yanmış. Ben güvenemedim açıkçası.

BurhanT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Burhan Türkcephe
Ben almayı düşünüyordum dediklerinizden sonra kafam karıştı. Alayım mı almayayım mı?

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,897
İsim
Sarp Yılmaz
Önce sertifikalarını sordum hemen 80+ ı itelemeye başladı tabi

Alıntıyı görüntüle
AIGO mu teknoloji deviymiş 😆 😆

Neyse koruma sertifikalarını sordum

Alıntıyı görüntüle

Bana bunu dedi. Sonra da şunu dedi arada opp vb. yazdım ama hızlı yazdığı için görmedi sanırım.

Şimdi firmalarla olan özel konuşmaları ifşalamak falan yasak ama özel bir şey değil bu sadece koruma sertifikaları hakkında bilgi almak istedim.

Alıntıyı görüntüle

Ona inatla ocp ovp scp gibi bir sertifikası var mı diye sordum. Bana verdiği cevap:

Alıntıyı görüntüle

Aman allahım meğer tüm koruma sertifikaları üst seviye seosonic psular falan tamamen yalanmış.

Bir kaç dakika sonra yine 80+ bronze sertifikasını hatırlattı

Alıntıyı görüntüle

Aigo zaten güvenmediğim bir marka ve bu şekilde cevapları ile güvenimi daha çok sarstı. Dışarıdan 100-200tl daha ucuz diye hiç bir koruması olmayan bir PSU almak istemezsiniz heralde.
Tamam da kullanılan PSU dan rahatsız olan yada sorunla karşılaşan olmadı ki...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,547
Üyeler
140,842
Son üye
korsandnkc
Top Bottom