Neler Yeni

Gamegaraj kargo süreci

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Kaan
İyi geceler öncelikle daha önce Gamegarajdan alışveriş yapan olduysa bir kaç sorum olacaktı
Bu sabah sipariş verdim eft yolu ile para çekildi ama bana bir bilgilendirme yapılmadı ürün kargoya verilince her hangi bir mail ya da sms geliyor mu daha önce sipariş veren varsa yazabilir mi?

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Efe Kıcır
İyi geceler öncelikle daha önce Gamegarajdan alışveriş yapan olduysa bir kaç sorum olacaktı
Bu sabah sipariş verdim eft yolu ile para çekildi ama bana bir bilgilendirme yapılmadı ürün kargoya verilince her hangi bir mail ya da sms geliyor mu daha önce sipariş veren varsa yazabilir mi?
Bende aldım hocam yazdığınız maile sipariş alındı maili geldiyse sorun yok yoğunluktan dolayı en fazla 1 gün geç gelir aldığınız günden sonraki 3 gün içinde gelir emin olabilirsiniz canlı desteklerinden sordum kargoya verilince mail veya mesaj geliyormuş

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bana mail gelmedi yarın da gelmezse canlı destekten bilgi alırım teşekkür ederim bu arada

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan

Scorp!on

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,376
İsim
Mehmet salih ay
Mail gelecek sipariş alındığına dair Ondan sonra sistemi kurup Kargo ya verecekler istersen Özelden sana destek biriminin numarasını veririm

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Kaan
Size mail geldi değil mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mail gelecek sipariş alındığına dair Ondan sonra sistemi kurup Kargo ya verecekler istersen Özelden sana destek biriminin numarasını veririm
Çok iyi olur verirsen

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
4B8F4E60-1A74-4556-AE7A-B624D146D82F.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Kaan
Arkadaşlar az önce bir şey farkettim ben iletişim kısmına gmail yazacağıma hotmail yazmışım bana bilgilendirme o yüzden gelmedi bir sıkıntı olur mu veya değiştirebilir miyiz e posta adresini?

Bilen biri yok mu beyler

Son düzenleme:

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
Arkadaşlar az önce bir şey farkettim ben iletişim kısmına gmail yazacağıma hotmail yazmışım bana bilgilendirme o yüzden gelmedi bir sıkıntı olur mu veya değiştirebilir miyiz e posta adresini?

Bilen biri yok mu beyler
Destekten yaz veya ara bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Kaan
C3730F9B-1542-4E42-A934-3D47ED4170D1.png
gönderildi diyor ama ne kargo takip no var ne de başka bir şey bir sorun varmıdır?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,137
Üyeler
140,603
Son üye
Ali1905
Top Bottom