Neler Yeni

Galatasaray 1- 2 Rangers

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,038
İsim
Lokman Açil
Ya cidden çok üzüldüm şuan dakika 90 inşallah bir gol atarız da uzatmaya gitsin.

Yediğimiz 2.ci golde kaleci fatih'in hatası var top havadan geliyor topun kucağına gelmesini bekleyemezsin zıpla topun üstüne ya uzaklaştır yada tut bu kadar yani muslera olsa bu hatayı kesinlikle yapmazdı ilk gole gelecek olursak güzel bir gol attılar helal olsun dediğim gibi muslera daha kaliteli ve profesyonel olduğu için tutabilme ihtimalin olacağını düşünüyorum ama güzel bir maçtı kadroda oynayamayan futbolcularda vardı ama ellerine ayaklarına sağlık bir daha'ki sefere inşallah

melkorr

80+
Getirin ordan antep konya ankaragücü falzaom show yapacak mavrupa matihim benim be

SquizzySP

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Fatih Yeşil
takımın acil yönetim değişikliği formasyon değişikliği yapması lazım 4 1 3 2 iyi diziliş olurdu ve artık feghouli ve belhandanin oynatılmamasi lazım canlı bombalar adeta

melkorr

80+
takımın acil yönetim değişikliği formasyon değişikliği yapması lazım 4 1 3 2 iyi diziliş olurdu ve artık feghouli ve belhandanin oynatılmamasi lazım canlı bombalar adeta
ağa fenerbahçe bitircez diye türk futbolu bitirdiler yalanmı ? alakasız ama

Adeletbakani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
kahvecirüstem
Yediğimiz 2.ci golde kaleci fatih'in hatası var top havadan geliyor topun kucağına gelmesini bekleyemezsin zıpla topun üstüne ya uzaklaştır yada tut bu kadar yani muslera olsa bu hatayı kesinlikle yapmazdı ilk gole gelecek olursak güzel bir gol attılar helal olsun dediğim gibi muslera daha kaliteli ve profesyonel olduğu için tutabilme ihtimalin olacağını düşünüyorum ama güzel bir maçtı kadroda oynayamayan futbolcularda vardı ama ellerine ayaklarına sağlık bir daha'ki sefere inşallah
İnşallah ya son maçtı şunuda alsak takım rahatlıyacaktı .

Mr.Efe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
699
İsim
Efe Özpolat
Instagram
ozpolat_efe
Discord
ozpolat_efe#6063

Adeletbakani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
kahvecirüstem
Şu maç onyekurumuz olsa farklı şeyler konuşurduk.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,210
Üyeler
140,618
Son üye
ramazannnnv
Top Bottom