Neler Yeni

Forum hakkında şikayet

serialeris

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Yusuf
Arkadaşlar bazı kişiler bilgisi olmayan konularda sadece aşırı bilinen birkaç test isteyip sonra hmm ilginç gibi yorumlar yapıyorlar sadece mesaj kasmak için vs. bu bir suç falan değil evet ama gerçekten sorunların çözümünü bilmiyorsanız veya çok alakalı değilseniz o konu ile mesaj kasmaya çalışmazsanız seviniriz forum olarak teşekkür ederim

TRHasan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,906
İsim
Hasan
Arkadaşlar bazı kişiler bilgisi olmayan konularda sadece aşırı bilinen birkaç test isteyip sonra hmm ilginç gibi yorumlar yapıyorlar sadece mesaj kasmak için vs. bu bir suç falan değil evet ama gerçekten sorunların çözümünü bilmiyorsanız veya çok alakalı değilseniz o konu ile mesaj kasmaya çalışmazsanız seviniriz forum olarak teşekkür ederim
öyle yapıyorlar çünkü spam yapamıyorlar

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir
katılıyorum kesinlikle bazen sırf troll için bile yorum atıyorlar

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
https://donanimarsivi.com/forum/konu/guencelleme-sonrasi-yavaslama.155162/#post-1489154 konu bumu :D

serialeris

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33

serialeris

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kişi teste göre biliyor veya bilmiyor, bunda bir sakınca yok. Eğer ''X'' çıkarsa çözümünü biliyor, ''Y'' çıkarsa bilmiyor.
Bu dediğim birkaç kişi neredeyse her şeyde bunu yapıyor test sonucundaki sorun apaçık olsa bile

Nvidia_GF_FX_500

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Burası daha yeni açılmış bir forum, zamanla eksiklikler giderilecektir.

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,554
İsim
Samet Kaya
hayır o konu ile ilgisi yok birkaç arkadaş var o arkadaşı tanımıyorum ama forumda çok göze batan silverlar var böyle yapan
noluyor kardeşim ne bu tantana .d knk yapsam benim şuan platin olmam gerekiyordu forumun kurulduğu tarıhten beridir burdayım

serialeris

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Yusuf
Kanıt alabilir miyim?
açıkca kanıt vermek istemiyorum sözüm meclisten dışarı öyle olsa konuda yazardım benim açtığım konularda öyle bir şey ile karşılaşmadım ancak birçok kez gördüm ki arkadaşlar da görmüşlerdir

Top Bottom