Neler Yeni

Fortnite den ban mı yedim?

HüseyinG

80+ Bronze
Arkadaşlar freefortnite turnuvasına yan hesaptan girmiştim ve ertesigün oyuna girdiğimde ekranda bir uyarı vardı. Bende ban yiyip yemediğimi anlamak için epic games e mail attım. Bana turnuvalardan uzaklaştırıldınız dediler. Fakat ben halen para ödüllü turnuvalara katılabiliyorum gerçekten kafam çok karıştı yardımcı olun. Para ödüllerini kazanamayacak mıyım?

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar freefortnite turnuvasına yan hesaptan girmiştim ve ertesigün oyuna girdiğimde ekranda bir uyarı vardı. Bende ban yiyip yemediğimi anlamak için epic games e mail attım. Bana turnuvalardan uzaklaştırıldınız dediler. Fakat ben halen para ödüllü turnuvalara katılabiliyorum gerçekten kafam çok karıştı yardımcı olun. Para ödüllerini kazanamayacak mıyım?
turnuvalardan uzaklaştırıldınız
oyunda yasaklandınız dememişler

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Ama turnuvalara katıla biliyorum hâla
kardeşim sadece o turnuvadan uzaklaştırılmışsınız
sana demek istediğim o turnuvadan uzaklaştırılmışsınız galiba bunun sebebi sonradan satmaya çalışanlar için engellleme olabilir
daha önce katıldınızmı bu turnuvaya

HüseyinG

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kardeşim sadece o turnuvadan uzaklaştırılmışsınız
sana demek istediğim o turnuvadan uzaklaştırılmışsınız galiba bunun sebebi sonradan satmaya çalışanlar için engellleme olabilir
daha önce katıldınızmı bu turnuvaya
Evet iki hesapla girdim turnuvaya ondan sonra bu oldu

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Evet iki hesapla girdim turnuvaya ondan sonra bu oldu
adam izin verirmi biliyo millet fırsatçılık yapıcak hatta skin veriliyodu sonra millet satacak bu hesapları
aklınızı çalıştırın

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Top Bottom