Neler Yeni

fort indirirken durdurup pc yi kapasak tekrar açınca kaldıgı yerden devam eder mi?

Kerem1963

80+ Bronze
fortnite indirirken durdurup pc yi kapatsak tekrar açında kaldıgı yerden devam eder mi ? ? ? ?

şuan fortnite indiriyorum %42 büyük ihtimalle yatana kadar inmicek pc yi kapatsam yatarken yarın acında kaldıgı yerden devam eder mi yoksa baştan mı yükler ona göre açık tutucam gece

Wh897Xm

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,076
İsim
Mustafa
Tabii ki devam eder

Scaredy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
x x
Bildiğim kadarıyla (gta 5 indirirken) %2 deyken bilgisayarı kapatmak ve açmak zorunda kaldım epic gamesde ve açıp kapattığımda baştan başlatmıştı. Tavsiye etmiyorum kapayıp açmanı.

eraychu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Eray
İlgilendiği Kategoriler
Pokémon
Bence açık bırak eğer ışık sorun olucak diyorsan monitörü kapa kasa açık kalsın

DejavuTN

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
fortnite indirirken durdurup PC yi kapatsak tekrar açında kaldıgı yerden devam eder mi ? ? ? ?

şuan fortnite indiriyorum %42 büyük ihtimalle yatana kadar inmicek PC yi kapatsam yatarken yarın acında kaldıgı yerden devam eder mi yoksa baştan mı yükler ona göre açık tutucam gece

Epic Games, Steam gibi platformlar bir şey indirirken aynı zamanda yazıyor o yüzden hiçbir sıkıntı olmaz

Impe

80+ Silver
fortnite indirirken durdurup PC yi kapatsak tekrar açında kaldıgı yerden devam eder mi ? ? ? ?

şuan fortnite indiriyorum %42 büyük ihtimalle yatana kadar inmicek PC yi kapatsam yatarken yarın acında kaldıgı yerden devam eder mi yoksa baştan mı yükler ona göre açık tutucam gece
Devam ediyor diye biliyorim

HüseyinG

80+ Bronze

Devam eder ama indirmeyi durdurun sitemi kapatmadan önce durdurmadan kapatırsanız sorun yaşarsınız

Adeletbakani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
kahvecirüstem

Devam ediyor diye biliyorum epicte.

Top Bottom