Neler Yeni

Fiyat performans gaming kulaklık önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Berke Şen
Uzun kullanımda ağrı yapmayacak kulak kısımları soyulmayacak terletmeyecek bildiğiniz sağlam kulaklıkları önerirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim :)

RaZeLegend

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
Çağrı Yüceer
Uzun kullanımda ağrı yapmayacak kulak kısımları soyulmayacak terletmeyecek bildiğiniz sağlam kulaklıkları önerirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim :)
drop plus zorlayabilirsen öneririm ama bende kulak pedi biraz kucuk geldi ve biraz ağrı yapıyor sırf bu yuzden iade etmeyi bile dusundum eger kulagın kucukse kessinnlikle al bassları vs mukemmel fakat ben çok bass sevmediğim için eko ile biraz oynadım @ArdaM sende ağrı oluyormu bende terleme hiç olmadı mesela ndendse su ağrıdan kurtulamadım

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,704
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
drop plus zorlayabilirsen öneririm ama bende kulak pedi biraz kucuk geldi ve biraz ağrı yapıyor sırf bu yuzden iade etmeyi bile dusundum eger kulagın kucukse kessinnlikle al bassları vs mukemmel fakat ben çok bass sevmediğim için eko ile biraz oynadım @ArdaM sende ağrı oluyormu bende terleme hiç olmadı mesela ndendse su ağrıdan kurtulamadım
Bende ağrı yapmıyor ama pedler biraz küçük tabii haklısın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Göktuğ Yıldız
bende HP H160G kullanıyorum 240 TL'ye aldım gayet memnunum ses kasabiliyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
906,245