Neler Yeni

Eski flash bellek virüs sorunu

Lawrence

80+ Bronze
arkadaşlar pc ye format atmak için windows 10 flash belleği oluşturucam ama gidip 30 TL ye flash bellek almak istemiyorum elimde eski flash belleğim var içinde virüs olmasından korkuyorum ne yapmalıyım ?

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
arkadaşlar PC ye format atmak için windows 10 flash belleği oluşturucam ama gidip 30 TL ye flash bellek almak istemiyorum elimde eski flash belleğim var içinde virüs olmasından korkuyorum ne yapmalıyım ?
bellekte nasıl virüs olacak ki belleğin içindeki bi dosyada vardır zaten windows kurmak için belleğin içindeki herşeyi silmen gerek sorun olacağını sanmam ben ama bir kaç kişi daha cevap versen iyi olur tam emin değilim çünkü

Excator23cm

80+ Gold
biçimlendir yeter

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
arkadaşlar PC ye format atmak için windows 10 flash belleği oluşturucam ama gidip 30 TL ye flash bellek almak istemiyorum elimde eski flash belleğim var içinde virüs olmasından korkuyorum ne yapmalıyım ?
USB'ye sağ tıkla biçimlendir de bir dosya biçimi seç ardından biçimlendir. Biçimlendirince USB'ye format atmış oluyorsun.

Lawrence

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
USB'ye sağ tıkla biçimlendir de bir dosya biçimi seç ardından biçimlendir. Biçimlendirince USB'ye format atmış oluyorsun.
onu yapacağım zaten. korkum, takar takmaz virüs bulaşması

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,367
Üyeler
140,181
Son üye
a0zen
Top Bottom