Neler Yeni

Ermenistan-Azerbaycan gerilimi

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,244
İsim
Fatih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

KTimur

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Tam anlamı ile savaş değil. Ermenistan'ın işgal ettiği topraklarımızı geri alıyoruz, hakkımız olan toprakları.

Karahanbeyli, Karvand, Horadiz, Büyük Mercanlı, Nüzgar ve Yukarı Abdurrahmanlı köyleri Azerbaycan ordusu tarafından kontrol altına alındı. Azerbaycan ordusu ilerlemeye devam ediyor,
Screenshot_5.png

Kurtarılan bölgeler bayrak ile gösterilmiştir.
-

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,244
İsim
Fatih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tam anlamı ile savaş değil. Ermenistan'ın işgal ettiği topraklarımızı geri alıyoruz, hakkımız olan toprakları.

Karahanbeyli, Karvand, Horadiz, Büyük Mercanlı, Nüzgar ve Yukarı Abdurrahmanlı köyleri Azerbaycan ordusu tarafından kontrol altına alındı. Azerbaycan ordusu ilerlemeye devam ediyor,
Alıntıyı görüntüle
Kurtarılan bölgeler bayrak ile gösterilmiştir.
-
Sağolasın

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Azerbaycan İsrail ile bir olduğu için pek üzüldüğümü söyleyemem ha bu demek olmuyor ki Ermenileri destekliyorum hayır tabii ki de Ermenileri desteklemiyorum. Hayırlısı neyse o olsun zaten Ermenilerin savaşacak güçleri yok Türkiye müdahale eder diyeceğim ama ekonomi berbat ne olacağını bilmiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
E.C.
Kodamanlar müdahale etti bile. Bu devirde savaş çıkmaz merak etmeyin. Rusya ve Fransa gibi ülkelerin gözünde oyuncak için kavga eden çocuklar gibiler.

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,244
İsim
Fatih
Azerbaycan İsrail ile bir olduğu için pek üzüldüğümü söyleyemem ha bu demek olmuyor ki Ermenileri destekliyorum hayır tabii ki de Ermenileri desteklemiyorum. Hayırlısı neyse o olsun zaten Ermenilerin savaşacak güçleri yok Türkiye müdahale eder diyeceğim ama ekonomi berbat ne olacağını bilmiyorum.
Türkiye’nin ekonomisi belli fakat askeri olarak iyiyiz merak etme

Top Bottom