Neler Yeni

epostamda telefon no mu sildiğim halde sms geliyor

ElectriX

80+ Silver
yedek hesapta tel no mu sildim kurtarma postası koydum ama bazı yerlere girşte hala sms istiyor neden?

Toxpox

80+ Gold
En İyi Cevap
32
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,738
İsim
Toxpox
Sorudan ayrı olarak bir şey sormak istiyorum.
Neden son postlarınız mail güvenliği ile ilgili? Bir şey olduysa açıkça anlatabilirsiniz.

ElectriX

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Neden son postlarınız mail güvenliği ile ilgili? Bir şey olduysa açıkça anlatabilirsiniz.
ya ben zamanında 2 yıl önce falan zulada annemin tel nosunu koymuşum. şu sıralar hesapları kontrol ederken gördüm. sıkıntı şu telefon no silinmiyor ve o hesabın epostasını sırf zula silahı için sallamışım. ve ben uzun süredir stres altındayım. maillerimi kontrol ediyorum. yanlış bir şey olacak diye korkuyorum sırf bu yüzden kafa dağıtmak için arkadaşlarımla dolaşıyorum. biraz asosyalim az gezerdim şimdi mümkünse çok. zula destek bu arada hiç bir şey yapmıyor farklı tel koymamı söylüyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve dostum şöyleki pcmi ilk aldığımda 1 ay önce sanırım virüs sokmuştum bunun stresini hala atamadım format attırdım ama bu seferde pcci kmsauto ile crack yapmış. şifrelerimin hesaplarımın çalınmasını kim ister?

ve ayrıca tel no mu sildiğim halde mesaj geliyor neden?

ElectriX

80+ Silver
ayrıca ana hesabımla veletliğimden beri bir sürü siteye kaydolmuşumdur o yüzden yeni hesap açıp steam dc falan hep o hesaba taşımak istiyorum

Toxpox

80+ Gold
En İyi Cevap
32
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,738
İsim
Toxpox
ya ben zamanında 2 yıl önce falan zulada annemin tel nosunu koymuşum. şu sıralar hesapları kontrol ederken gördüm. sıkıntı şu telefon no silinmiyor ve o hesabın epostasını sırf zula silahı için sallamışım. ve ben uzun süredir stres altındayım. maillerimi kontrol ediyorum. yanlış bir şey olacak diye korkuyorum sırf bu yüzden kafa dağıtmak için arkadaşlarımla dolaşıyorum. biraz asosyalim az gezerdim şimdi mümkünse çok. zula destek bu arada hiç bir şey yapmıyor farklı tel koymamı söylüyorlar.

ve dostum şöyleki pcmi ilk aldığımda 1 ay önce sanırım virüs sokmuştum bunun stresini hala atamadım format attırdım ama bu seferde pcci kmsauto ile crack yapmış. şifrelerimin hesaplarımın çalınmasını kim ister?

ve ayrıca tel no mu sildiğim halde mesaj geliyor neden?
Gmail mi kullanıyorsunuz yoksa Microsoft Outlook mu?
Edit: Korkulacak bir şey yok sakin olun.

ElectriX

80+ Silver
Bir kere izin verdiğinde iptal etmek zordur ama ayarlarda sms gelmesin diye bir seçenek vardır belki
deme hocam öyle :/ bak noluyo biliyo musun. ben kurtarma epostasını ayarlamak için giriyorum basıyorum üstüne o zaman mesaj geliyor. giriş yaparen değl

Gmail mi kullanıyorsunuz yoksa Microsoft Outlook mu?
Edit: Korkulacak bir şey yok sakin olun.
ikisinide hotmail yan hesabım var birde 2 gündür yeni hesaplarım çıktı silsem başkası epostayı açsa başka sayfalara girebilir

Toxpox

80+ Gold
En İyi Cevap
32
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,738
İsim
Toxpox
deme hocam öyle :/ bak noluyo biliyo musun. ben kurtarma epostasını ayarlamak için giriyorum basıyorum üstüne o zaman mesaj geliyor. giriş yaparen değl

ikisinide hotmail yan hesabım var birde 2 gündür yeni hesaplarım çıktı silsem başkası epostayı açsa başka sayfalara girebilir
Silmenize gerek yok. Hotmail'den telefon numarasını silmek için: https://account.microsoft.com/ adresine gidin. sol üstten diğer eylemler>profilimi düzenle daha sonra yine sol üstten iletişim bilgileri>bu oturum açma telefon numarasını yönet> kaldır.

ElectriX

80+ Silver
Silmenize gerek yok. Hotmail'den telefon numarasını silmek için: https://account.microsoft.com/ adresine gidin. sol üstten diğer eylemler>profilimi düzenle daha sonra yine sol üstten iletişim bilgileri>bu oturum açma telefon numarasını yönet> kaldır.
yok o yan hesabım ben gmaili sildim fakat hala sms geliyor (kod)

sırf stresimi atmak için nadir aradığım abimi arar oldum

Son düzenleme:

Toxpox

80+ Gold
En İyi Cevap
32
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,738
İsim
Toxpox
https://myaccount.google.com/?pli=1 adresine gidin soldan güvenliği seçin kurtarma telefon numarasına tıklayın kaldırın.

yok o yan hesabım ben gmaili sildim fakat hala sms geliyor (kod)

sırf stresimi atmak için nadir aradığım abimi arar oldum
Stres yapacak bir durum yok ortada. KMSpico zararlı bir virüs olsa bile toplu veri açığa çıkacağı için şifreyi değiştirmek yeterli olabilir. en önemlisi 2 faktörlü doğrulamayı etkinleştirmek. Mail hesaplarınızın kullanıcı aktivitesine bakın. Hesaba giren/girmeye çalışanların konumunu ve zamanını söyleyecektir.

Son düzenleme:

ElectriX

80+ Silver
https://myaccount.google.com/?pli=1 adresine gidin soldan güvenliği seçin kurtarma telefon numarasına tıklayın kaldırın.
Öyle yaptım zaten ama kurtarma epostası kısmına şifreler kısmına falan girince sms istiyor acaba üstünden 1 gün geçmesi mi gerek?

Stres yapacak bir durum yok ortada. KMSpico zararlı bir virüs olsa bile toplu veri açığa çıkacağı için en önemlisi 2 faktörlü doğrulamayı etkinleştirmek. Mail hesaplarınızın kullanıcı aktivitesine bakın. Hesaba giren/girmeye çalışanların konumunu ve zamanını söyleyecektir.
Kmsauto ile yapmış

Stres yapacak bir durum yok ortada. KMSpico zararlı bir virüs olsa bile toplu veri açığa çıkacağı için şifreyi değiştirmek yeterli olabilir. en önemlisi 2 faktörlü doğrulamayı etkinleştirmek. Mail hesaplarınızın kullanıcı aktivitesine bakın. Hesaba giren/girmeye çalışanların konumunu ve zamanını söyleyecektir.
Kaspersky kullanıyorum

Son düzenleme:

Toxpox

80+ Gold
En İyi Cevap
32
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,738
İsim
Toxpox
Öyle yaptım zaten ama kurtarma epostası kısmına şifreler kısmına falan girince sms istiyor acaba üstünden 1 gün geçmesi mi gerek?

Kmsauto ile yapmış
kusura bakma eksik yazmışım.

Mail aktivitelerine bakın. Hesaptan kurtulmanıza gerek yok. 2 aşamalı korumayı açın her hesabınızdan.

ElectriX

80+ Silver

Mail aktivitelerine bakın. Hesaptan kurtulmanıza gerek yok. 2 aşamalı korumayı açın her hesabınızdan.
Tamamdır açacağım

Gereksiz sitelere üye olmak pek hoşuma gitmiyor o yüzden yeni eposta açasm var sadeleği seviyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,056
Üyeler
140,137
Son üye
Thepuns
Top Bottom