Neler Yeni

En az ping'i ne ile alabilirim? Önerdiğiniz Wifi kartı var mı?

GryAsl

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,420
İsim
Güray
3-4 farklı wifi kartı kullandım, şimdiye kadar toplasak 1000TL masraf çıkarmıştır bu wifi kartları. Her marka kartı denedim ama yok bana mısın demiyorlar. Asus marka bi tane güzel bir modem kullanıyorum ve Superonline altyapısında Vodafone üzerinden hizmet alıyorum. Ama konudan da anlayacağınız üzere adam akıllı 5G bir wifi kartı bulamadım. Bana öyle bi kart önerin; önüne çin seddi bile yapsam hala daha sorunsuz çekecek. Hiçbir şart altında kesinlikle kopma vs. yaşatmayacak bir wifi kartı lazım.
speed test.png

hızım genelde 120/5 oluyordu, ping'im ise 1 in üstünde çıkmıyordu ama son zamanlarda internet sürekli kopup duruyor.
Bütçe: sınırsız.

alpolojix

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,883
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
3-4 farklı wifi kartı kullandım, şimdiye kadar toplasak 1000TL masraf çıkarmıştır bu wifi kartları. Her marka kartı denedim ama yok bana mısın demiyorlar. Asus marka bi tane güzel bir modem kullanıyorum ve Superonline altyapısında Vodafone üzerinden hizmet alıyorum. Ama konudan da anlayacağınız üzere adam akıllı 5G bir wifi kartı bulamadım. Bana öyle bi kart önerin; önüne çin seddi bile yapsam hala daha sorunsuz çekecek. Hiçbir şart altında kesinlikle kopma vs. yaşatmayacak bir wifi kartı lazım.
Alıntıyı görüntüle
hızım genelde 120/5 oluyordu, ping'im ise 1 in üstünde çıkmıyordu ama son zamanlarda internet sürekli kopup duruyor.
ethernet.

Excator23cm

80+ Gold
dalga mı geçiyon :)+

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,800
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Sana nasıl bir şey lazım bilmiyorum ancak ben Asus USB-N14 kullanıyorum ve 6-7 aydır bir kere bile sorun yaşamadım.

elrici3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Mert içyer
Alıntıyı görüntüle
Bütçe: sınırsız.
Seni döverim 16mb internetim var. :D

eraychu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
957
İsim
Eray
İlgilendiği Kategoriler
Pokémon
Seni döverim 16mb internetim var. :D
onada şükret burda altyapı yok sabit bir internet değeri asla alamıyorum ve taş çatlasa 5 mbps ve
200 metre ötede fiber var burda yok böyle bir şans var mı ya byurda kanalizasyon yoktu yapacaz dediler yolları bozdular gittiler

elrici3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Mert içyer
onada şükret burda altyapı yok sabit bir internet değeri asla alamıyorum ve taş çatlasa 5 mbps ve
200 metre ötede fiber var burda yok böyle bir şans var mı ya byurda kanalizasyon yoktu yapacaz dediler yolları bozdular gittiler
Hocam Allah yardımcın olsun ne diyeyim haklısın.

eraychu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
957
İsim
Eray
İlgilendiği Kategoriler
Pokémon

marilyn

80+ Silver
Müşteri hizmetlerini arayıp bağırıyorsun yardımcı oluyorlar

GryAsl

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,420
İsim
Güray
Sana nasıl bir şey lazım bilmiyorum ancak ben Asus USB-N14 kullanıyorum ve 6-7 aydır bir kere bile sorun yaşamadım.
Evet daha önce de biri önermişti ama daha önce Asus marka USB-AC54 AC 1300 kullandığım için tekrar Asus wifi almalı mıyım emin olamadım.
Ethernet ben de isterim ama modemle aramda duvarlar ve metreler var :(
Müşteri hizmetlerini arayıp bağırıyorsun yardımcı oluyorlar
Sorun firmadan kaynaklı değil, benim wifi kartımdan kaynaklı. O zaman kime bağıracağım?
Kral bu hızlar varsa odun bile bağlasan pingin düşük olur.
keşke dediğin gibi olsa ama öyle değil :(
dalga mı geçiyon :)+
nope

marilyn

80+ Silver
Evet daha önce de biri önermişti ama daha önce Asus marka USB-AC54 AC 1300 kullandığım için tekrar Asus wifi almalı mıyım emin olamadım.

Ethernet ben de isterim ama modemle aramda duvarlar ve metreler var :(

Sorun firmadan kaynaklı değil, benim wifi kartımdan kaynaklı. O zaman kime bağıracağım?

keşke dediğin gibi olsa ama öyle değil :(

nope
Wifi kartı al o zaman

BugraSamet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
904
İsim
Buğra Samet
Kaç kapa veriyorsunuz?
Hangi firma?