Neler Yeni

Yardım Ekran Kartı Önerebilir misiniz ?

Kesh4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Selim
Bu bilgisayarı 5-6 yıl önce vatan bilgisayardan yaklaşık 2000 TL almıştım. Şimdi ekran kartını değiştirmek istiyorum Sebebi : Oyunlarda veya youtubedan video izlerken ekran yeşil veya mor oluyor.
Şuanki ekran kartım: AMD Radeon HD 6700 Series (dxdiagta ekran kısmında yazıyor )
RAM 8 GB DDR3
İşlemci: Intel(R) Core(TM) i7-3770 CPU @ 3.40GHz (8CPUs), - 3.4GHz
power supplynin fotoğrafını çektim anakartında isim olan yerinin fotoğrafını çektim.
Ekran kartı bütçem maksimum 1500 TL civarı
ana kartımın modelini tam bilmiyorum PEGATRON yazıyor.
'' MSI Radeon RX 580 ARMOR GP OC 8GB GDDR5 256 Bit Ekran Kartı ''
ilk başta almak istediğim ekran kartı buydu hem 8 GB yazıyor daha iyi diye düşündüm biraz soruşturunca ARMOR modeli çok ısınır alma dediler

Bende internetten Galax GeForce GTX1650 Super EX (1-Click) OC 4GB 128Bit GDDR6 Ekran Kartı (65SQL8DS61EX) ekran kartı sipariş ettim (Daha gelmedi).
Çevremde sorduğum kişiler bu anakart onu kaldırmaz. RX580 alsaydın aynı fiyata daha iyiydi gibisinden laflar ediyor sizce bu anakart ekran o ekran kartını kaldırır mı ?
ve RX580 dahamı iyi ?
POWERSUPLY değişçek: High Power 600W 80+ Bronze ECO
Bu bilgisayardan beklentim: Solid works, Autocad programları ve Microsoft visual C# & C++ programlarını açsın birde LOL açsın yeterli benim için.

1596546261873.png

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Bu bilgisayarı 5-6 yıl önce vatan bilgisayardan yaklaşık 2000 TL almıştım. Şimdi ekran kartını değiştirmek istiyorum Sebebi : Oyunlarda veya youtubedan video izlerken ekran yeşil veya mor oluyor.
Şuanki ekran kartım: AMD Radeon HD 6700 Series (dxdiagta ekran kısmında yazıyor )
RAM 8 GB DDR3
İşlemci: Intel(R) Core(TM) i7-3770 CPU @ 3.40GHz (8CPUs), - 3.4GHz
power supplynin fotoğrafını çektim anakartında isim olan yerinin fotoğrafını çektim.
Ekran kartı bütçem maksimum 1500 TL civarı
ana kartımın modelini tam bilmiyorum PEGATRON yazıyor.
'' MSI Radeon RX 580 ARMOR GP OC 8GB GDDR5 256 Bit Ekran Kartı ''
ilk başta almak istediğim ekran kartı buydu hem 8 GB yazıyor daha iyi diye düşündüm biraz soruşturunca ARMOR modeli çok ısınır alma dediler

Bende internetten Galax GeForce GTX1650 Super EX (1-Click) OC 4GB 128Bit GDDR6 Ekran Kartı (65SQL8DS61EX) ekran kartı sipariş ettim (Daha gelmedi).
Çevremde sorduğum kişiler bu anakart onu kaldırmaz. RX580 alsaydın aynı fiyata daha iyiydi gibisinden laflar ediyor sizce bu anakart ekran o ekran kartını kaldırır mı ?
ve RX580 dahamı iyi ?
POWERSUPLY değişçek: High Power 600W 80+ Bronze ECO
Bu bilgisayardan beklentim: Solid works, Autocad programları ve Microsoft visual C# & C++ programlarını açsın birde LOL açsın yeterli benim için.

Alıntıyı görüntüle

bir sorun olmaz, aldığınız power Supply ile ekran kartı sisteminize güzel performans artışı sağlar.

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,133
İsim
Jarvis-M
O anakart 1650s kaldırmaz diyen balık beyinli cahillerle iletişimini kes ne taksan kaldırır islemcimi bu soket değişecek tabii ki kaldırır ayrıca açar ama bu toz al istersen kasadan

Kesh4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Selim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O anakart 1650s kaldırmaz diyen balık beyinli cahillerle iletişimini kes ne taksan kaldırır islemcimi bu soket değişecek tabii ki kaldırır ayrıca açar ama bu toz al istersen kasadan
teşekkür ederim yorumun için sağolasın. Kasayı temizliycem zaten aceleden görüntüleri çekmiştim :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,832
Üyeler
140,254
Son üye
omeroguzcan
Top Bottom