Neler Yeni

Durduk yere mavi ekran yedim.

Bor1O

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bora
Arkadaşlar ben yeni bir bilgisayar topladım ve dün ilk defa mavi ekran yedim. Windows güncellemelerine baktığımda güncelleme olduğunu gördüm bu mavi ekran durumu iki kere oldu. Demek istediğim şu mavi ekranı Windows güncel olmadığı için yaşamış olabilir miyim? Onun yüzünden değilse neden olmuştur

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Arkadaşlar ben yeni bir bilgisayar topladım ve dün ilk defa mavi ekran yedim. Windows güncellemelerine baktığımda güncelleme olduğunu gördüm bu mavi ekran durumu iki kere oldu. Demek istediğim şu mavi ekranı Windows güncel olmadığı için yaşamış olabilir miyim? Onun yüzünden değilse neden olmuştur
@Trieetz @Bora Dere

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Minidump dosyanı paylaş analiz edip bir çözüm bulalım.
Bana bildirim gelmesi için mesajımı alıntıla lütfen.

Trieetz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Trieetz

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Sana bıraktım kral bakalım çözebilecekmisin.
Dün 1 bugünde 1 analiz falan yaptım dün yaptığımda anti-virüs ve RAM kaynaklı bir sorun buldum bugün yaptığımda ise RAM kaynaklıydı pool_corruption hata kodunu gördüm çünkü.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben amatörüm daha. :D

Trieetz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Trieetz
Dün 1 bugünde 1 analiz falan yaptım dün yaptığımda anti-virüs ve RAM kaynaklı bir sorun buldum bugün yaptığımda ise RAM kaynaklıydı pool_corruption hata kodunu gördüm çünkü.
Bir tavsiye daha gelsin benden sana dmp dosyasında RAM hatası gördüğünde memtest86 öneriyorsun ya eğer memtestden hatasız çıkarsa BİOS güncellemesi varmı yokmu kontrol et yaptır gene mavi ekran alırsa XMP ayarını kapatmasını iste ve ram overclock yaptıysa geri çekmesini iste.

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Bir tavsiye daha gelsin benden sana dmp dosyasında RAM hatası gördüğünde memtest86 öneriyorsun ya eğer memtestden hatasız çıkarsa BİOS güncellemesi varmı yokmu kontrol et yaptır gene mavi ekran alırsa XMP ayarını kapatmasını iste ve ram overclock yaptıysa geri çekmesini iste.
Eyvallah kral.

Bor1O

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bora
Minidump dosyanı paylaş analiz edip bir çözüm bulalım.
Bana bildirim gelmesi için mesajımı alıntıla lütfen.

Minidump klasöründe tek dosya var onu mu atmalıyım yoksa yanlış yaptığım bır sey mı var

Top Bottom