Neler Yeni

Donanım Arşivi Forum Nick Değişikliği Hakkında

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,248
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Bu mesajıma kadar olan başvurularla ilgilenilmiştir. Eğer nickiniz değişmediyse ya nick doludur ya da hakkınızı önceden kullanmışsınız demektir.

Chan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,692
İsim
Can Öztürk
eski nicklerde daha fazlası diye secenek var ama neden sadece 1 hakkımız var ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Anonim
Dostlar selamlar. Uzunca bir süredir nick değiştirmek isteyenler oluyordu. Bu konuda yoğun istek geldiği için sizleri kırmak istemedik.

SADECE BU KONU altına istediğiniz yeni nickinizi ve neden değiştirmek istediğinizi açıklayan kısa bir yazıyla başvuru yapabilirsiniz. Kısa süre içerisinde nickiniz değerlendirilecek ve ardından değiştirilmiş olacaktır.

Alıntıyı görüntüle

Bilmeniz gerekenler; Eski kullanıcı adınız yeni bir üye tarafından kullanılabilir, takas karışıklık olabileceği sebebiyle yapılamaz.
Eski kullanıcı adınız profilinizin "Hakkında" kısmında sergilenecektir, bu hizmet şu anlık sadece BİR seferlik sunulacaktır, iyi değerlendirmenizi öneririm.

Alıntıyı görüntüle

Nick değişikliği talep etmeden önce lütfen gösterilen yerden nick kontrolü yapınız, zaten kullanılan nickleri yazmayınız.
sWiNdler yaptırmak istiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
painkiller - ağrı kesici - ızdırap dindirici
@Mehmet Yılmaz kullanıcı adımı "painkiller" yapmak istiyorum. Tırnak işaretleri olmadan ve küçük harflerle tabii ki:) Kayıt olurken yapmaya çalıştım ama sistem hata veriyordu. Mecburen bir R daha koymam gerekti. Forumu biraz kontrol ettim arattım fakat bu nick'i kullanan yok şu an sanırım. Eğer silinmiş veya pasife düşmüş bir hesapsa veya imkan varsa painkiller kullanıcı adını ben almak istiyorum.

Teşekkürler, iyi forumlar.

Borsa Kaplanı

80+ Gold
En İyi Cevap
2
@Mehmet Yılmaz kullanıcı adımı "painkiller" yapmak istiyorum. Tırnak işaretleri olmadan ve küçük harflerle tabii ki:) Kayıt olurken yapmaya çalıştım ama sistem hata veriyordu. Mecburen bir R daha koymam gerekti. Forumu biraz kontrol ettim arattım fakat bu nick'i kullanan yok şu an sanırım. Eğer silinmiş veya pasife düşmüş bir hesapsa veya imkan varsa painkiller kullanıcı adını ben almak istiyorum.

Teşekkürler, iyi forumlar.
Aaa Technopat takisin değil mi?

Deliever

80+ Bronze
Bu mesajıma kadar olan başvurularla ilgilenilmiştir. Eğer nickiniz değişmediyse ya nick doludur ya da hakkınızı önceden kullanmışsınız demektir.
Technopat'taki gibi her 1 ayda bir isim değiştirme gelse çok güzel olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
painkiller - ağrı kesici - ızdırap dindirici

WonderFul

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Muhammed Ali Bayrak