Neler Yeni

Donanım Arşivi Forum Nick Değişikliği Hakkında

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,043
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Normalde bu isim değiştirme hakkında yorum yapmamam gerekiyor lakin ismim çok fazla dalga konusu oluyor
ve ben bu konudan çok rahatsızım

Banxtre olarak eski ismime dönmek istiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
702
İsim
Miffy ツ
Ismimi MIFFYamakopekismidegil yapmak istiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Mustafa A.
Bende nickimi WalterWhite olarak değiştirmek istiyorum. Sebebi ise nickim çok uzun ve fazla karakter içeriyor.

Normalde bu isim değiştirme hakkında yorum yapmamam gerekiyor lakin ismim çok fazla dalga konusu oluyor
ve ben bu konudan çok rahatsızım

Banxtre olarak eski ismime dönmek istiyorum
Benimle de çok dalga geçtiler, bence böyle kalsın nickin çünkü sana ayrı bir tarz katıyor.

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,043
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,043
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret

Phenoma

80+ Silver
Ben ismimi ''cLaW'' olarak değiştirmek istiyorum çünkü şuanda kullandığım nicki sevmiyorum.

SatisFaction

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,095
İsim
Muhammet
İsmimi " SatisFaction" olarak değiştirmek istiyorum. Çünkü her yerde kullandığım nick.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,769
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
''Kesteko'' yaptırmak istiyorum. Sebebi ise; Soyadımın insanlara bu kadar garip gelmesi, normalde takılmam fakat artık can sıkmaya başladı. Teşekkürler.
soyismin nedir hocam

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,769
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113