Neler Yeni

Dokunmatiği çalışmayan Telefon kendi kendine işlem yapıyor

EMPİRE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Murat Kocabay
Telefon açılıyordu ama ekran gelmiyordu. Pirince yatırdım dün. Şu an ekran geldi fakat bir şey yapamıyorum, kendi kendine tıklıyor ve ekranda işlem yapıyor. Yardımcı olabilir misiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefon açılıyordu ama ekran gelmiyordu. Pirince yatırdım dün. Şu an ekran geldi fakat bir şey yapamıyorum, kendi kendine tıklıyor ve ekranda işlem yapıyor. Yardımcı olabilir misiniz?
Yağmura yakalandıktan sonra oldu olay.

Vartex

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,766
İsim
Mehmet
yani biz ne desek boş sen onu telefoncuya götür

Vartex

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,766
İsim
Mehmet

Vartex

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,766
İsim
Mehmet

Vartex

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,766
İsim
Mehmet
Kapalı kasa. Vidalarını sökünce açabilirim herhalde
  • Telefonu asla açmayı denemeyin ve bunun için uzman kişiler ile iletişime geçin.
  • Sıvı almış telefon için hiçbir zaman fön makinesi gibi cihazlar ile uygulama yapmayın.
  • Halk arasında çok sık yapılan pirinç uygulaması da aynı şekilde yapılmaması gerekenlerden biridir. Bu yöntem telefonun içerisinde yer alan sıvının oksitlenme yapmasına neden olur.
  • Eğer bataryası çıkan bir telefon kullanılıyorsa bataryayı telefon üzerinde bırakmayın.
  • Telefonu kendi imkanlarınız ile parçalarına ayırmaya çalışmasın.

EMPİRE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Murat Kocabay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
e
  • Telefonu asla açmayı denemeyin ve bunun için uzman kişiler ile iletişime geçin.
  • Sıvı almış telefon için hiçbir zaman fön makinesi gibi cihazlar ile uygulama yapmayın.
  • Halk arasında çok sık yapılan pirinç uygulaması da aynı şekilde yapılmaması gerekenlerden biridir. Bu yöntem telefonun içerisinde yer alan sıvının oksitlenme yapmasına neden olur.
  • Eğer bataryası çıkan bir telefon kullanılıyorsa bataryayı telefon üzerinde bırakmayın.
  • Telefonu kendi imkanlarınız ile parçalarına ayırmaya çalışmasın.
eyw

Top Bottom