Neler Yeni

Discorda giriş yapamıyorum

Donatus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
asdasd asdasdasd
arkadaşlar merhaba ben bu allahın belası discorda giriş yapamıyorum şifre değiştire tıklıyorum benden kod istiyor. Bu ne kadar mal bir sistem bundan kurtulmanın bir yolu var mı ben o kodu nerden hatırlayayım daha şifremi hatırlamıyorken yardımcı olursanız sevinirim yarım saattir bilgisayarın başında sinir harbi yaşıyorum

Arthur Morgan

80+ Gold
En İyi Cevap
5
arkadaşlar merhaba ben bu allahın belası discorda giriş yapamıyorum şifre değiştire tıklıyorum benden kod istiyor. Bu ne kadar mal bir sistem bundan kurtulmanın bir yolu var mı ben o kodu nerden hatırlayayım daha şifremi hatırlamıyorken yardımcı olursanız sevinirim yarım saattir bilgisayarın başında sinir harbi yaşıyorum
Telefonuna veya E-Postana kod geliyor olması lazım bi kontrol eder misin?

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,251
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
dc sisteminin mallığı değil aslında :D
e postana girdin mi mesela hiç
gir bi yaklaşık 98420349 tane kod gelmiştir allah bilir kaç defa denedin

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,251
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
şifreyi hatırladım gene bu 6 ya da 8 haneli kod a takıldım onu nasıl çözeceğim yaa
ya e postana girseneeee
oraya kod gidiyo
ki orda da yazıyo e postana kod gönderdik onu gir diye
pentagona girmicen altı üstü e posta

Donatus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
asdasd asdasdasd
orda da yok şeytanın işi gücü yok benimle uğraşıyor e postayı yazdım şifreleri denedim hepsinde yanlış dedi birinde de kod istiyor herhalde doğru şifredir bu hesaba yaklaşık 1 yıldır girmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

orda da yok şeytanın işi gücü yok benimle uğraşıyor e postayı yazdım şifreleri denedim hepsinde yanlış dedi birinde de kod istiyor herhalde doğru şifredir bu hesaba yaklaşık 1 yıldır girmiyorum
iki aşamalı doğrulama yazıyor 6 ya da 8 haneli kod gir diyor

iki aşamalı doğrulama yazıyor 6 ya da 8 haneli kod gir diyor
yaptım authy diye bir uygulama indirip teşekkürler

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,818
Üyeler
140,558
Son üye