Neler Yeni

Destek Kulübü

Kulüp Sizce?

• Başarılı.

• Başarısız.

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.
Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
instagram.com/aliakpoyraz
İyi Forumlar.

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
ne uğraşmıştım buraya girmek için :D

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
birşeyler yapsa klup toparlarsınız tekrar : D

Eskisi kadar umursayan yok ki beni forumda :D Kitle değişmiş, tanıdığım çoğu kişi bırakmış toparlamak istesem bile toparlayamam.

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Eskisi kadar umursayan yok ki beni forumda :D Kitle değişmiş, tanıdığım çoğu kişi bırakmış toparlamak istesem bile toparlayamam.
toparlarsın la. zorlaman lazım sadece.

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Merhaba dostlar, bildiğiniz üzere gün içerisinde forumda çok sayıda konu açılıyor, sorular soruluyor ve yanıtlar bekleniyor. Forum içerisinde siz 2 tarafta olabiliyorsunuz, soruyu soran veya soruyu soran kişiye yardım eden. İşte biz Destek Kulübü Üyeleri dostlarımıza yardımcı olan taraftayız.

Amacımız:
Yardıma ihtiyacı olan kişilerin doğru bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamak. Forum içerisinde günde ortalama 100+ tane yardım konusu açılıyor, ve forumdaki çoğu kişi bu konulara yanıt yazıyor. Konu sahipleri kimlere güveneceklerini şaşırıyor. Bu yüzden bende bu kulübü kurma kararı aldım. Kulüp üyelerinin verdiği doğru ve hızlı cevaplarla forumda konu açan kişiler doğru bilgiye hızlı bir şekilde ulaşabilecek.

Katılım Şartları;
  • Forum içerisinde 1500+ Mesaj yazmış olmalısın.
  • Reaksiyon skorunuzun 750+ olması gerekir.
Eğer koşulları sağlıyor ve aramıza katılmak istiyorsanız konuya yorum yaparak imzanıza destek kulübü üyesi yazabilirsiniz.

Kulüpte bulunan kişilerin dikkatine: Forum içerisinde kulüp adını kötüleyecek şeyler yapan, yanlış bilgiler veren forum üyeleri ile gereksiz polemiğe giren, laf atan kişiler kulüpten atılacaktır.

Destek Kulübü Nedir?
Bir gün bu kulübe mesaj sayım ve reaksiyonum yetmiyordu diye "Forumlar" tuşuna basmıştım.
Şu an ikisi de yetiyor, bilgili biriyim, yardım etmeyi severim ama şimdi de ben katılmıyorum, hadi bakalım.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,708
Üyeler
140,539
Son üye
budala31
Top Bottom