Neler Yeni

DA-SİSTEM3 Hakkında naçizane önerim

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Cagri
Arkadaşlar başlık biraz garip,farkındayım.Gmail,İnstagram ile Abdullah Abi'ye ulaşmaya çalıştım.Buradanda yazmak istedim önerimi.
Evet,sistem kesinlike fazlasıyla f/p buna bir lafım yok.Öncelikle bunu belirteyim.
Önerim SSD tarafında olucak.
Hazır sistemimizde bize sunulan Kioxia SSD Toshiba markasının ismi değişmiş hali,bunu Abdullah Abi'de sizde biliyorsunuzdur.
Toshiba SSD konusunda pekte iç açıcı bir marka değil.Bunu eski kronik sorunlu olduğu söylenen SSD'lere bakarak anlayabilirsiniz.
Benim asıl önerim şu;
İtopya'da sistemin SSD özelleştirme kısmına Kingston a2000 eklenebiliyor olması.Bu SSD marka olarak kesinlikle daha güvenilir olmasının yanı sıra 400/300 MB daha hızlı okuma yazma değerlerine sahip.Üstelik Kioxia SSD'den İtopya'da sadece 15 TL daha pahalı.
Naçizane önerim, hem insanların daha iyi bir SSD'ye sahip olması hem de benim alacağım sistemde içimin daha rahat olması.(Bunu kesinlikle bencillik olarak algılamayın).
Bu sistem kurulurken, olabildiğince indirim yapıldığının farkındayım.Amacım ben daha iyisini seçerim demek değildir.Bu önerim bir "bilmiş" gibi değil tamamem iyi niyetle yapılmıştır.

• Beğen
Reaksiyonlar: Asag

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,321
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Markaya göre yorum yapılmaz. Kioxia yeni tanıtılmış bir alt markası.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Cagri
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Markaya göre yorum yapılmaz. Kioxia yeni tanıtılmış bir alt markası.
Neden yapılmaz anlayamadım?
Burada asıl dikkat edilmesi gereken yerin, yaptığım diğer SSD önerisi olması gerektiğini düşünüyorum.
Siz olsaydınız 15 TL farkla Kioxia yerine "yeni bir marka olmayan" "köklü" Kingston markasını tercih etmezmiydiniz ? :)

macOS

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Toshiba markasının düzgün SSD'leri de var. Çok sıkıntılı bir model olduğunu düşünmüyorum.

Toxpox

80+ Gold
En İyi Cevap
32
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,738
İsim
Toxpox
Neden yapılmaz anlayamadım?
Burada asıl dikkat edilmesi gereken yerin, yaptığım diğer SSD önerisi olması gerektiğini düşünüyorum.
Siz olsaydınız 15 TL farkla Kioxia yerine "yeni bir marka olmayan" "köklü" Kingston markasını tercih etmezmiydiniz ? :)
Markalarla anlaşılıp yapıldığını düşünüyorum ki böyleyse neden indirim alınan bir marka rakip markanın satışına izin versin?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Cagri
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Markalarla anlaşılıp yapıldığını düşünüyorum ki böyleyse neden indirim alınan bir marka rakip markanın satışına izin versin?
Buna kesinlikle lafım yok.Eğer ortada bir anlaşma var ise...
Ancak sizde bakarsanız gorebilirsiniz;
SSD özelleştirme kısmında Toshiba veya Kioxia markalarının dışında markalar mevcut.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,826
Üyeler
140,560
Son üye
lavo
Top Bottom