Neler Yeni

DA Forum Uyarı Sistemi Yenilendi!

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,269
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Uyarı-sistem2.jpg

Dostlar selamlar. Çoğu kişi aldığı uyarıları görmek istiyordu, merak ediyordu. Bundan sonra kullanıcı KENDİ uyarılarını profili üzerinden görüntüleyebilecektir.

Uyarı-Sistemi.jpg

Diğer özellik ise herhangi bir mesajın uyarı alıp almadığını görüntüleyebilmek, bu sayede önceden işlem yapılmış mesajların raporlanmasının önüne geçilmiş olacak. Bu eklentinin yine farklı özellikleri var, bunları zamanla görmüş olacaksınız. Fakat eklenti tamamıyla İngilizce, çevirisinin kaba hali yapıldı fakat muhtemelen İngilizce kısımlar kalmış olabilir. Oraları BU KONU üzerinden bana bildirirseniz ilgilenirim.

-Yec

80+ Bronze
Alıntıyı görüntüle

Dostlar selamlar. Çoğu kişi aldığı uyarıları görmek istiyordu, merak ediyordu. Bundan sonra kullanıcı KENDİ uyarılarını profili üzerinden görüntüleyebilecektir.

Alıntıyı görüntüle
Diğer özellik ise herhangi bir mesajın uyarı alıp almadığını görüntüleyebilmek, bu sayede önceden işlem yapılmış mesajların raporlanmasının önüne geçilmiş olacak. Bu eklentinin yine farklı özellikleri var, bunları zamanla görmüş olacaksınız. Fakat eklenti tamamıyla İngilizce, çevirisinin kaba hali yapıldı fakat muhtemelen ingilizce kısımlar kalmış olabilir. Oraları BU KONU üzerinden bana bildirirseniz ilgilenirim.
Elinize sağlık, çok iyi olmuş.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,269
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Nicksiz

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,146
İsim
Musa
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle
Diğer özellik ise herhangi bir mesajın uyarı alıp almadığını görüntüleyebilmek, bu sayede önceden işlem yapılmış mesajların raporlanmasının önüne geçilmiş olacak. Bu eklentinin yine farklı özellikleri var, bunları zamanla görmüş olacaksınız. Fakat eklenti tamamıyla İngilizce, çevirisinin kaba hali yapıldı fakat muhtemelen ingilizce kısımlar kalmış olabilir. Oraları BU KONU üzerinden bana bildirirseniz ilgilenirim.
Harikasınız, güzel bir gelişme 👏

Yakup.

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Elinize sağlık çok iyi olmuş

Technopat forumuna dönşmez inşallah. ( Bir ''.'' koymadım diye 1 hafta ban yedim orada'' .

Önerim var , ban yiyenler sadece konuları görse çok iyi olur. Baya lazım oluyor , ban yediğim zaman burdan bilgi toplayabilirim ya.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,269
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Technopat forumuna dönşmez inşallah. ( Bir ''.'' koymadım diye 1 hafta ban yedim orada'' .

Önerim var , ban yiyenler sadece konuları görse çok iyi olur. Baya lazım oluyor , ban yediğim zaman burdan bilgi toplayabilirim ya.
O her forumda standart değil mi zaten?

Top Bottom