Neler Yeni

DA-3 Sistem gta 5 fps sorunu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Gökay Bozoğlu
Arkadaşlar sistemi aldım ve oyuna girdim.Girdiğim zaman oyun böyle 6-7 saniye bir drop yemeye başladı fps 130 fpsden birden 90a falan düşmeye başladı fakat bu olay dediğim gibi 6-7 saniyede bir gerçekleşiyor.sorun burada bitmedi oyundaki bir ayarı değiştirmek için menüye girdiğim zaman ok tuşlarına çok az hızlı bassam bile oyun 9fpse düşüyor.Yani oyun oynarken değil de menüdeyken ok tuşlarıyla ayar yapmaya çalıştığım zaman fps düşüyor.Bu olay işlemci kaynaklı mı yoksa bilmem gereken bişey varmı yardımcı olursanız sevinirim.

Messi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Onur
Oyunda oldukça yüksek alıyorum geçmiş konularımda DA-3 ile oyun FPS değerlerini paylaşmıştım. Ama dediğin gibi ilginç olarak GTA 5 menüde mape girerken çok ufak 2 saniye falan bir drop giriyor kasıyor ardına düzeliyor. Oyun içi ama 0 drop sorun yok. İlginç bir şekilde bende benzerini yaşıyorum arada.

LongKey

80+
Arkadaşlar sistemi aldım ve oyuna girdim.Girdiğim zaman oyun böyle 6-7 saniye bir drop yemeye başladı fps 130 fpsden birden 90a falan düşmeye başladı fakat bu olay dediğim gibi 6-7 saniyede bir gerçekleşiyor.sorun burada bitmedi oyundaki bir ayarı değiştirmek için menüye girdiğim zaman ok tuşlarına çok az hızlı bassam bile oyun 9fpse düşüyor.Yani oyun oynarken değil de menüdeyken ok tuşlarıyla ayar yapmaya çalıştığım zaman fps düşüyor.Bu olay işlemci kaynaklı mı yoksa bilmem gereken bişey varmı yardımcı olursanız sevinirim.
Merhaba,bu sorunu ben map'e girince yaşıyordum eğer map'e girince yaşıyorsan fps'ni sabitlemeyi dene sorunun çözülecektir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Veysel Büyükorhan
Aynı sorun bendede var da sistem 3 kullanıyorum epic gamesten mi aldın GTA 5i?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,832
Üyeler
140,561
Son üye
sarsılmaz00
Top Bottom